Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M76 OGRÓD O ZMIERZCHU


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 291
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

My obniżylismy sufit na szerokośc 60 cm od ścian tak jak blat kuchenny i tam damy doświetlenie ledowe i do wysokosci 245 cm od posadzki i meble do samego sufitu - ręczny projekt mniej wiecej bedzie wygladał tak. W pierwszej wersji myśleliśmy o szafkach narożnych pod skosem ale jednak zrobimy do kąta prostego bardziej nowoczesne. Fronty meblowe doł szary, góra biała połysk i blat czarny ala marmur.

 

[ATTACH=CONFIG]344077[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344078[/ATTACH]

 

 

sufit w salonie ( połka na ledy + od dołu halogeny ledowe

 

[ATTACH=CONFIG]344079[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344080[/ATTACH]

 

Właśnie takich fotek na forum brakuje :) Na pewno będzie bardzo ładnie, czekam na fotki z realizacji :)

 

Zastanawiałam się jak właśnie wykończyć sufity na dole, wiadomo każdy ma swoją wizję (lub jej nie ma) a ciężko sobie wyobrazić czy to co sobie wymyślimy będzie dobrze wyglądać ;)

Na razie mamy sufit prosty w kuchni, też chciałam obniżać po bokach lecz, zależy jak nam pewien stolarz zrobi projekt... reszta już jest lecz pokażę po malowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek i pierwsze palenie :) [ATTACH=CONFIG]344082[/ATTACH]

 

Zabudowa geberitu w łazience przy sypialni ATTACH=CONFIG]344083[/ATTACH]

 

Zabudowa do pralki i połki na nią w dużej łazience na górze [ATTACH=CONFIG]344084[/ATTACH]

 

Czekamy na projekt schodów.

Z płytkami ruszamy 02.02.2016

 

Kominek super, my pralkę mamy przewidzianą na dole w przejściu z garażu do wiatrołapu (trochę powiększyliśmy te pomieszczenie przesuwając łazienkę pod schody) a dużą łazienkę zrobimy trochę później. Również czekamy na wycenę schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witamy wszystkich,

 

My jesteśmy na etapie warunków zabudowy, ale zaczęliśmy już rozglądać się za projektem. Praktycznie jesteśmy pewni, że wybierzemy właśnie ten. Skorzystamy z waszych wskazówek i chcemy wprowadzić następujące zmiany:

 

- Połączenie 6 i 7 - na plus dla większej łazienki, wejście do garażu przy schodach,

- Kanał w garażu,

- Zamiast drzwi balkonowych w pokoju na dole - okno,

- Okno w kotłowni,

- Taras drewniany.

 

Poddasze:

- Podniesienie poddasza - rozważamy czy o 1 czy 2 pustaki,

- Słupy w pomieszczeniach zlikwidujemy,

- Z łazienki do której jest przejście z garderoby - zrezygnujemy, jeszcze rozmyślamy co tam zrobimy,

- Z jednej sypialni zrobimy gabinet.

 

A teraz pytanko, czy jest tutaj ktoś z wielkopolski, kto mógłby udzielić kilku wskazówek i ewentualnie pokazać dom?

 

Pozdrawiamy,

Gosia i Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witamy wszystkich,

 

My jesteśmy na etapie warunków zabudowy, ale zaczęliśmy już rozglądać się za projektem. Praktycznie jesteśmy pewni, że wybierzemy właśnie ten. Skorzystamy z waszych wskazówek i chcemy wprowadzić następujące zmiany:

 

- Połączenie 6 i 7 - na plus dla większej łazienki, wejście do garażu przy schodach,

- Kanał w garażu,

- Zamiast drzwi balkonowych w pokoju na dole - okno,

- Okno w kotłowni,

- Taras drewniany.

 

Poddasze:

- Podniesienie poddasza - rozważamy czy o 1 czy 2 pustaki,

- Słupy w pomieszczeniach zlikwidujemy,

- Z łazienki do której jest przejście z garderoby - zrezygnujemy, jeszcze rozmyślamy co tam zrobimy,

- Z jednej sypialni zrobimy gabinet.

 

A teraz pytanko, czy jest tutaj ktoś z wielkopolski, kto mógłby udzielić kilku wskazówek i ewentualnie pokazać dom?

 

Pozdrawiamy,

Gosia i Damian

 

Powodzenia w budowie. Warto zrobić poprawki do projektu aby dostosować dom do swoich potrzeb.

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Hej, mam pytanie do tych którzy ocieplali poddasze, ile m2 zużyliście wełny, proszę o informację czy ocieplaliście dach tylko do sufitu podwieszanego w pomieszczeniach czy do samej kalenicy + sufit podwieszany ? przy okazji może ktoś z Was pamięta ile m2 zużyliście płyt kartonowo-gipsowych ?

 

Pozdrawiam Arek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Hej, mam pytanie do tych którzy ocieplali poddasze, ile m2 zużyliście wełny, proszę o informację czy ocieplaliście dach tylko do sufitu podwieszanego w pomieszczeniach czy do samej kalenicy + sufit podwieszany ? przy okazji może ktoś z Was pamięta ile m2 zużyliście płyt kartonowo-gipsowych ?

 

Pozdrawiam Arek ;)

Witam

 

Ja ocieplałem wszystko od murłat aż do kalenicy, ocieplałem pianką i zapłaciłem za około 175 metrów kw. A gipsów poszło mniej więcej tyle samo. Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez tomsta76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 1 year później...
  • 4 months później...
  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...