Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ocieplanie stropodachu wełną celulozową .


Dociekliwy58

Recommended Posts

Witam

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytania:

Jak zachowa się wełna celulozowa zalana dużą ilością wody ?

Jeżeli wdmuchniemy w wolną przestrzeń w stropodachu wełnę celulozową i nastąpi uszkodzenie pokrycia dachowego ( papa ) , a w wyniku tego zalanie wełny to jaki będzie efekt końcowy ?

Jaką ilość wody wchłania m3 wełny ?

Ile wody musi się nalać , aby mieszkaniec zorientował się , że uszkodzone jest pokrycie dachowe ?

Czy woda zgromadzone w wełnie zdąży ( np. deszczową zimą ) odparować , czy zagrzybi strop ?

 

Za odpowiedzi i przykłady z życia z góry serdecznie dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chodzi o stary dach , ale o dach który jak każdy inny może kiedyś zostać uszkodzony . Już kiedyś miał takie uszkodzenia i na podstawie zacieków na suficie uszkodzenie zostało odszukane i usunięte .

Czy po wypełnieniu wolnej przestrzeni w stropodachu wełną celulozową będzie wiadomo że jest uszkodzony ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytania są efektem konkretnych życiowych sytuacji . Miałem już zalanie w trakcie remontu dachu i drugie w czasie wiosennych roztopów przez niewidoczne uszkodzenie .

Otrzymane odpowiedzi nie odpowiadają na moje pytania , lecz przypominają opakowywanie trudnego tematu w ładne sreberko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytania są efektem konkretnych życiowych sytuacji . Miałem już zalanie w trakcie remontu dachu i drugie w czasie wiosennych roztopów przez niewidoczne uszkodzenie .

Otrzymane odpowiedzi nie odpowiadają na moje pytania , lecz przypominają opakowywanie trudnego tematu w ładne sreberko .

hmmy ...nie do forum (czy nawet do mnie) pretensje, mozliwe, ze wykonawca nie mial pojecia za co sie zabral a na zycie potrzebowal, moze robiles to sam, moze ktos nie odebral nalezycie roboty.

widzisz same moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...