Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do M20L "Między sosnami" - limi


limi

Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Witaj,

dzięki za pocieszenie ale ten bałagan a przede wszystkim straty materiałowe jakie poczyniają strasznie mnie irytują, mój małżonek też twierdzi że ne ma sensu się tym przejmować, mimo wszystko przed zapłatą za kolejny etap poproszę o posprzątanie :wink:

Każdego wieczoru debatujemy na jakim etapie powinniśmy zostawić budowę na zimę. Z jednej strony łatwo byłoby zabezpieczyć budynek po zalaniu stropu czyli za jakiś tydzień i przeczekać zimę...ale myślimy też czy nie pociągnąć dalej czyli do zamknięcia dachem, ewentualnie bez dachówki jakby mrozy przyszły. Sami nie wiemy co mamy robić, może jakaś rada, jak to było u Was? Nie mamy doświadczenia budowlanego i nie mamy pojęcia co byłoby lepsze :lol: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

mi jeszcze daleko do Waszego etapu, ledwo z ziemi wychodzę, ale wydaje mi się że lepiej mieć dach nad głową. Jak nie ma mrozów to jeszcze szczyty można wybudować a cieśle i dekarze nawet w lekkim mrozie mogą pracować bez uszczerbku na jakości. Ale jak nie wierzycie w dobra pogodę to może lepiej nie ryzykować. Ja nie dam rady zaizolować fundamentów przed zimą i muszę je zasypać a na wiosnę niestety odkopać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

witamy, witamy... przed mrozami niestety nie, a teraz to aż strach przymarznąć do papy by mogli :lol:

póki co to zaspy w domu a pod nimi lodowisko bo majstry niezdążyli zabezpieczyć otworów okiennych :oops: i cóż byle do wiosny

a i u Was pewnie ruszą mury z kopyta jak wiosenka zawita....ale poetycko się udało :D pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...