Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SPARTHERM VARIA BH - opinie,uwagi


Krzysztof G

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nooo, dotychczas palono metodą klasyczną, tzn. najpierw małe potem duże, ale ostatnie dni przyniosły zamęt i wątpliwości co do słuszności tej procedury... Skoro sąsiedzi zza Odry radzą inaczej, to może mają rację?

Otrębusy, Podkowa Leśna :) Muzeum Motoryzacji... Siedziba Mazowsza... :) Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, a wiesz jak podobno uczą rozpalać Niemcy szkolący dealerów Sparthermu? Najpierw poukładać w kominku grube polana, a dopiero na nich stosik patyczków - podpałki. Błysnęłam wiedzą, czy znów owca ze mnie? :D

 

 

Tak ? :D

DSC09737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy się tak nie spinają tym grzaniem i traktują kominek jako mebel. Coś niesamowitego, nieprawdaż?

 

Powodów takowych zachowań w Polsce może być wiele.

1 kominek nie spełnia oczekiwań grzewczych, na wskutek jego błędnego wykonania, lub doboru.

2 euforia wynikajaca z bogactwa własnego, lub euforia wynikajaca z dosyć dobrych prognoz ekonomicznych Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów takowych zachowań w Polsce może być wiele.

1 kominek nie spełnia oczekiwań grzewczych, na wskutek jego błędnego wykonania, lub doboru.

2 euforia wynikajaca z bogactwa własnego, lub euforia wynikajaca z dosyć dobrych prognoz ekonomicznych Polski.

 

Aaa niech sobie każdy grzeje jak mu wygodnie. Ja natomiast nie rozumiem ludzi, którzy kominka nie chcą, albo mają i nie używają, bo się "w salonie brudzi" albo "w salonie kotłowni nie chcą". Takie rzeczy tu gdzieś na forum wyczytałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, mocne! :D

 

Hmm... mocne to by było, gdybyś forum znała trochę lepiej.:)

 

A tak to kolejny bzdet kabotyna . Gdybyś to Ty wyskoczyła

z podobnym tekstem, dowiedziałabyś się , że obrażasz

jego uczucia religijne :D

 

r4v , potwierdzam, ale nie przejmuj się tekstami pisanymi

przez M. On sam rzadko rozumie co pisze. Forum interesuje

go z dwóch powodów - wkleić reklamę i podważyć opinie

z ... nazwijmy to PYRLANDII :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...