Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kojarze domek :) Sugerujemy się Waszymi kosztami i to nam otwiera oczy na fakt ze za te 380 tys już pewnie pojdziemy mieszkac ale z drugiej strony tam mamy na gotowo ze tak powiem podane a z racji ze nie mieszkamy w kraju nie ukrywam jest to bardzo korzystna oferta i dlatego się wahamy :(

 

Przy okazji czy ktoś doradzi czy za ssz 50-55 tys to optymalna cena w woj.pomorskim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

cześć! chciałam się podzielić z Wami efektami naszej pracy (i ekipy, którą koniec końców mogę polecić).

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=142171977131686&id=109914447024106&anchor_composer=false

 

3333333.jpg

444.jpg

 

czy ktoś z Was robił sobie sam gładzie? My planujemy własnymi siłami je wykonać. Może damy radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
cześć! chciałam się podzielić z Wami efektami naszej pracy (i ekipy, którą koniec końców mogę polecić).

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=142171977131686&id=109914447024106&anchor_composer=false

 

[ATTACH=CONFIG]436437[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]436438[/ATTACH]

 

czy ktoś z Was robił sobie sam gładzie? My planujemy własnymi siłami je wykonać. Może damy radę :)

 

witam

na bogato widzę :D :D

 

okno nad chodami ?

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na bogato, obcinamy koszty gdzie się da :rolleyes: tak, nad schodami zostawiliśmy okno :) Nie mam zielonego pojęcia jak będziemy je myć, ale liczę na to, że będzie trochę światła na klatce dzięki niemu :) Dziękuję :)

 

witam

 

do mycia potrzebna "fajna" drabina ale ilość światła na schodach to wynagradza :D

 

teraz ja mam pytanie ..... wełna czy piana na poddasze ?

Edytowane przez swirek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drabina musi dać jakoś radę :) wełna isover jest na poddaszu. A czy piana byłaby lepsza ?

 

w swojej zetce miałem wełnę 15 isover + 5 twardej rockwool i było spoko - teraz stoję przed dylematem bo cena prawie taka sama a co niektórzy zachwalają pianę , 6h roboty w opianowane poddasze - tylko jak się to będzie miało w przyszłości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
w swojej zetce miałem wełnę 15 isover + 5 twardej rockwool i było spoko - teraz stoję przed dylematem bo cena prawie taka sama a co niektórzy zachwalają pianę , 6h roboty w opianowane poddasze - tylko jak się to będzie miało w przyszłości ?

Mam pytanie odnośnie piany.

A co się stanie z krokwiami w przypadku wilgoci i braku możliwosci przewietrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie piany.

A co się stanie z krokwiami w przypadku wilgoci i braku możliwosci przewietrzenia?

 

dlatego właśnie skłaniam się ku sprawdzonej wełnie :D koszt podobny, ocieplę sam i wiem że będzie solidnie zrobione a z tą pianą to ...... hmmm kto to wie co będzie za 5 - 10 - 15 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...