Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

cześć wszystkim, mam pytanko jaki rozmiar wysokość i szerokość macie okno tarasowe w salonie. Widze ,żę większość osób bieże dwuskrzydłowe. To co jest w projekcie uważam za duże (szerokość 3.40m)

 

Ja pomniejszylem o jeden segment i jest wystarczające i też to z projektu wydawało mi się za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć wszystkim, mam pytanko jaki rozmiar wysokość i szerokość macie okno tarasowe w salonie. Widze, żę większość osób bieże dwuskrzydłowe. To co jest w projekcie uważam za duże (szerokość 3.40m)

 

hej,

My mamy 2,7m0 (choć trochę funkcjonaliści pomieszczenia chcieliśmy zastosować) i tak z jednej strony mieści nam się witryna a z drugiej kanapa 2.jpgWP_20160506_18_22_20_Pro.jpg

 

jedna 90 stała, 2x90 otwierane na oścież bez słupka dzielącego jak się otwiera. Światła daje naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam. Jestem nowa na tym forum. Szukam kogoś kto ma domek Z-34 w okolicach Zielonej Góry, Żagania, Żar.. Chciałabym go zobaczyć z zewnątrz.. A może ktoś jest w trakcie budowania? Wybrałam już ten projekt, ale brakuje mi właśnie tego spojrzenia na żywo.. Pozdrawiam

 

Czesc jesteśmy na etapie podlogowki tynki sobie schną,Jestem z okolic Z.G a dokładnie Zawada jeżeli miała być ochotę zapraszam na odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich serdecznie :)

Z wielką radością dołączam do budujących Zetkę 34. Projekt zakupiony, teraz marsz do architekta i trzeba działać. Śliczny domek, idealny dla mnie. Kilka niewielkich zmian zamierzam wprowadzić, ale to raczej kosmetyka.

Wiele zyskałam czytając Wasze wpisy. Super, że jest tu tak liczna grupa wsparcia, doradztwa i pomocy :)

Na pewno będę tu często zaglądać. Na początek chciałam się przywitać. :welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zmiany to likwidacja podcienia

Kotlownia bedzie na paliwo stałe wiec bedzie dodatkowe wejscie od zewnątrz a wewnetrzne drzwi do kotlowni beda przeniesione do przedsionka

Ddo pokoju na dole drzwi przenieslismy na sciane przy schodach po to aby mozna bylo wydłużyć lazienke

Podniesienie ściany kolankowej o dwa bloczki

Okna dachowe zostaly tylko nad lazienka

W pokojach okne w scianach beda powiekszone

Wiecej zmian nie przewidujemy. Ja osobiscie nie jestem przekonany czy przeniesienie drzwi do pokoju na dole tuż przy schodach to dobry pomysl ale to jedyne wyjscie zeby wydluzyc lazienke. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...