Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 3 months później...
  • 3 weeks później...

Chciałbym zobaczyć jak macie rozwiązane garderoby na poddaszu, schody + balustrady, układy kuchni, kominek :) Słowem wszystko ;)

Dlatego pytałem czy ma ktoś jeszcze galerie że starych linków z tego tematu, zawsze coś by człowieka zainspirowało. Ale pojedynczymi zdjęciami też nie pogardzę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Chciałbym zobaczyć jak macie rozwiązane garderoby na poddaszu, schody + balustrady, układy kuchni, kominek :) Słowem wszystko ;)

Dlatego pytałem czy ma ktoś jeszcze galerie że starych linków z tego tematu, zawsze coś by człowieka zainspirowało. Ale pojedynczymi zdjęciami też nie pogardzę.. :)

 

Moja ciągle działa - w sumie blogspot jest niezamknięty.

 

W skrócie - dół bez zmian poza likwidacją podcienia oraz przeniesienia drzwi do kotłowni do przedpokoju (kto w ogóle umieścił je w taki sposób?)

Góra - garderoba weck z jednego pokoju - w drugim została bez zmian - dzięki temu jest pomieszczenie na graty. Na Małym stryszku także zrobiliśmy schowek na zbędne elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Chciałbym zobaczyć jak macie rozwiązane garderoby na poddaszu, schody + balustrady, układy kuchni, kominek :) Słowem wszystko ;)

Dlatego pytałem czy ma ktoś jeszcze galerie że starych linków z tego tematu, zawsze coś by człowieka zainspirowało. Ale pojedynczymi zdjęciami też nie pogardzę.. :)

 

W jednej sypialni zlikwidowana, w drugiej zagospodarowana półkami własnej roboty - wykupiłem wszystkie płyty meblowe z Castoramy jakie mieli na półki i użyłem pozostałych wkrętów i łączników. Całkiem nieźle się spisuje jako alternatywa szafy i magazynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
witam

 

a jednak jeszcze są sympatycy z34 - brawo

 

powodzenia

 

7 lat mineło jak jeden dzień i dzieki temu iż było to forum zdecydowaliśmy się na budowę i zaryzykowalismy.

Kasy nie było wiele ale dalismy radę dzięki pomocy innych budujących staralismy się zmiescić w budżecie.

Było wiele decyzji czasem lepszych czasem gorszych ale udało się i mieszkamy szczesliwi bo spełnilismy sen o własnym domku.

 

Cieszy fakt iż ludzie wybierają zetkę nadal dla nas to był strzał w 10 :)

 

Jednynie pozostaje mi powodzenia życzyc kolejnym budującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
7 lat mineło jak jeden dzień i dzieki temu iż było to forum zdecydowaliśmy się na budowę i zaryzykowalismy.

Kasy nie było wiele ale dalismy radę dzięki pomocy innych budujących staralismy się zmiescić w budżecie.

Było wiele decyzji czasem lepszych czasem gorszych ale udało się i mieszkamy szczesliwi bo spełnilismy sen o własnym domku.

 

Cieszy fakt iż ludzie wybierają zetkę nadal dla nas to był strzał w 10 :)

 

Jednynie pozostaje mi powodzenia życzyc kolejnym budującym.

 

ja w swojej zetce pomieszkałem prawie 10 lat :) za miesiąc kończę nowy domek i przeprowadzka :)

 

tym razem schody robiłem sam :D

 

powodzenia

IMG_4827.jpg

IMG_4828.jpg

IMG_4764.jpg

IMG_4763.jpg

Edytowane przez swirek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

Witam

 

Widzę że kto miał zbudować Zetkę to chyba już zbudował bo cicho się zrobiło.

My budujemy Z34 jako dom letniskowy ew. w przyszłości do całorocznego zamieszkania.

Działka w lesie także budowa trochę utrudniona.

 

Aktaulnie mamy pozwolenie na budowę jesteśmy na etapie szukania wykonawców.

Projekt już dostosowany do wymagań 2021 przez Z500 także jest trochę zmian w stosunku do starej wersji.

Na ich stronach jest już dostępna nowa wersja.

 

Dali więcej ocieplenia + rekuperacja

Dodatkowo nanieśli zmiany o które najczęściej prosili ich klienci.

- Brak słupa w salonie

- Wyskość pomieszczeń na dole i na górze 2,80

- Ścianka kolankowa 1m

- Wydłużyli okap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...