Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIC NIE RÓBCIE, CZEKAJCIE DO WIOSNY!!!


Barbossa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Obejrzyj 4-ch pancernych i psa.Gustlik w jednym z odcinków szuka beczek na miód.Wracając do czołgu mówi :

 

"psinco ...nic nima" :lol: :lol:

 

dokładnie :D

A byłem przekonany, że 4-ch pancernych znam na pamięć (podobnie jak Klossa), a tu taka wpadka... :cry:

Chyba czas na powtórkę, liczę na TVP... :D

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbossa faktycznie wziął sobie do serca co napisał i .... nic nie robi .... nawet nie odpisuje ;).

 

pzdr

Barbossa szalał na forum w zeszłym roku, wprowadzając wiele fermentu, radości i zamieszania.

W tym roku jakoś skapcaniał... :wink: , albo już się wybudował i zmienił zainteresowania...

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbossa szalał na forum w zeszłym roku, wprowadzając wiele fermentu, radości i zamieszania.

W tym roku jakoś skapcaniał... :wink: , albo już się wybudował i zmienił zainteresowania...

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

Nie wiem jak to z Barbossem jest ....

ale prawidłowość ogólnie jest taka, ze ludzie tu są na forum jak się budują ...po wprowadzce często gęsto odpadają z forum ... a szkoda wielka .... ja się bardzo do ludzi przywiązuję i pewnie nie tylko ja .... :roll:

natomiast co do "byc albo nie być" na forum - mieszkam już ponad rok i nigdzie się stąd na razie nie wybieram czy się to komus podoba czy nie :p

będę leniuchować i do lenistwa innych namawiać ... a co .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do... toalety wolno chodzić?

I czy wolno czy szybko?

aby zdążyć...

 

.. faktycznie z ponad 40 wypowiedzi, tej nie można było zostawić bez porady 8)

Tragedia byłaby murowana :lol:

 

--> Barbarossa, co to z ludzi wyłazi, co nie ?!

 

Przecież jest autorem topiku i wybiera te najbardziej treściwe i w temacie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...