Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Natalkowy dziennik pietrzyków


Madzia 1976

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 423
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej Madziu, nawet założyłam specjalnie konto, zeby móc do Ciebie napisać. Będę Ci z pewnością kibicować. Bo sami planujemy budować Natalkę- z tym że chcemy ruszyć na wiosnę. Jesli mogłabym się Ciebie zapytac o koszty wszytskich formalności- dostosowania projektu i przeróbek- będe Ci wdzięczna za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Madziu, nawet założyłam specjalnie konto, zeby móc do Ciebie napisać. Będę Ci z pewnością kibicować. Bo sami planujemy budować Natalkę- z tym że chcemy ruszyć na wiosnę. Jesli mogłabym się Ciebie zapytac o koszty wszytskich formalności- dostosowania projektu i przeróbek- będe Ci wdzięczna za odpowiedź.

 

Witaj oczywiście służe pomocą.

Jeśli chodzi o koszty to kształtują się nastepująco:

 

Zakup projektu 1950 zł (z tego co wiem teraz już jest nie co więcej)

i adaptacja, mieliśmy super p. Architekt i tu podziękowania forumowiczom z Grupy Szczecińskiej :p za kontakt. Pani naniosła zmiany (nie było ich wiele ale jednak) złożyła wszytkie dokumenty i odebrała PNB i to w ciągu miesiąca (a w Szczecinie to nie łatwa sprawa). I to by było na tyle jeśli chodzi o adaptację. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz chętnie pomogę.

Zapomniałam napisać że niestety musimy sobie sami :o wybudować wodociąg do naszej dzałki i projekt tegoż wodociągu równiez wykonuje ta sama p. architekt.

 

Nie wiem czy koszty adaptacji w łodzi sa podobne bo co miasto to co innego ale mam nadzieję że obraz jako taki przedstawiłam.

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

 

Ja w swojej Natalce mieszkam już prawie 7 miesięcy :D. Projekt super, jestem z domu starsznie zadowolona. Koniecznie powiększcie sobie taras (przynajmniej dwa albo nawet trzy razy), ten w projekcie jest zdecydowanie za mały. Drugą sprawą to wnęki na szafy przy wejściu do domu, są zdecydowanie za płytkie, jeżeli planujecie w tamtym miejscu szafy na ubrania to koniecznie przesuńcie drzwi wejściowe. Ze zmian w salonie to zdecydowalismy się na dużo wieksze okno tarasowe niż w projekcie. Zmiana tego okna to był bardzo dobry pomysł i bardzo sobie to chwalimy, także warto to przemysleć.

 

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać:).

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

 

Ja w swojej Natalce mieszkam już prawie 7 miesięcy :D. Projekt super, jestem z domu starsznie zadowolona. Koniecznie powiększcie sobie taras (przynajmniej dwa albo nawet trzy razy), ten w projekcie jest zdecydowanie za mały. Drugą sprawą to wnęki na szafy przy wejściu do domu, są zdecydowanie za płytkie, jeżeli planujecie w tamtym miejscu szafy na ubrania to koniecznie przesuńcie drzwi wejściowe. Ze zmian w salonie to zdecydowalismy się na dużo wieksze okno tarasowe niż w projekcie. Zmiana tego okna to był bardzo dobry pomysł i bardzo sobie to chwalimy, także warto to przemysleć.

 

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać:).

 

Powodzenia :D

 

Witaj przeczytałam forum NATALKOWE od a do z. Ale miło porozmawiać z kimś kto już mieszka :lol:

Jestem pewna że ten projekt jest domem dla mnie i raczej bym go już nie zmieniła. Funkcjonalność jego rozkładu jest idealna dla mojej rodziny.

Jeśli chodzi o taras to przedłuzyliśmy go o 2,5 m, co do drzwi wejściowych to sa przesunięte max w prawą stronę (moja natalka to orginalna wersja) bo właśnie obawiałam się o te płytkie wnęki ( a szaf w domu nigdy za wiele). Okno również powiększyliśmy wydawało nam się dużo za mała.

 

Ale dziekuję za bardzo praktyczne porady i penie niejednokrotnie będę zgłaszać sie do Was NATALKOWICZÓW o pomoc.

Pozdrawiam Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meg60 witam Cię serdecznie w moim dzienniku :p Co prawda puściutko tu jeszce, ale mam nadzieję że powolutku, pomalutku wraz z postępami mojej budowy będę sie tutaj uzupełniać.

dziękuję z informacje na temat emotek zaraz ich poszukam i pewnie poeksperymentuje, bo wciąż się uczę prowadzenia dziennika. Pozdrawiam serdecznie i równiez trzymam kciuki za Wasz domek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

tak sobie pomyślałem, że możesz skrócić linki do swojego dziennika i komentarzy używając poniższej formuły:

tekst adresu

gdzie w miejsce tekst adresu wpisuje się dowolny tekst np. Nasza Natalka

:)

i to ten tekst pojawia się jako link.

Pozdrawiam

Edit:

kurcze wpisałem formułę ale ją od razu zastosowało...

więc wpiszę jeszcze raz ale z błędem czyli bez [ ] na początku i końcu formuły - wtedy będzie ją widać, wystarczy dodać te nawiasy...

czyli:

url=http://adres]tekst adresu[/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

tak sobie pomyślałem, że możesz skrócić linki do swojego dziennika i komentarzy używając poniższej formuły:

tekst adresu

gdzie w miejsce tekst adresu wpisuje się dowolny tekst np. Nasza Natalka

:)

i to ten tekst pojawia się jako link.

Pozdrawiam

Edit:

kurcze wpisałem formułę ale ją od razu zastosowało...

więc wpiszę jeszcze raz ale z błędem czyli bez [ ] na początku i końcu formuły - wtedy będzie ją widać, wystarczy dodać te nawiasy...

czyli:

url=http://adres]dziennik pietrzyków[/url

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...