Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Natalkowy dziennik pietrzyków


Madzia 1976

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 423
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. :)

Piękne tempa, gratulacje.

 

Z racji zawodu mam małe zapytajki;

Czy tak zostanie ta folia dachowa ?

http://i42.tinypic.com/2ew3brb.jpg

Ma być tak.

http://www.parotec.pl/images/montaz/7.jpg

 

I jeszcze jedno pytanie co do elewacji.

Czy pierwsze dają klej i następnie siatkę , czy też rozciągają siatkę i naciagaja klej ?

Tu można poczytać "Obrazkowa instrukcja wykonywania ociepleń [5 MB]"

http://www.fast.zgora.pl/index.php?a=pl&b=1&c=cert&d=cert_list&e=5

A tu o błędach;

http://www.majsterpol.com/files/systembsoizolacje62009.pdf

 

Pewnie macie dobrze ale można sprawdzić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasze , tylko tak patrzę i ...

Ta folia powinna wchodzić na obróbkę pasa dorynnowego a nie do deski okapowej. Może sie lać woda z topniejącego śniegu.

http://lh4.ggpht.com/_Ec00jHbfhQk/S7JSP_i2RnI/AAAAAAAABcg/Z6rFqFCin4Y/2ew3brb.jpg

 

Zapytaj najpierw kierownika budowy :wink:

 

Może się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduska jakiej szerokosci jest wasza garderoba i czy wy macie swoja sypialnie w tym pokoju kolo schodow?(tyl domku)

Madzia mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze zadaje tutaj to pytanie ale widze ze magduska do Ciebie zaglada a nie ma swoich komentow :oops:

Witam i przepraszam, że się nie odzywałam... dużo rzeczy na głowie niezwiązanych z budową tym razem :(

..anyway.. nasza sypialnia jest na górze na przeciwko łazienki.., na razie nie mam pojęcia jakiej szerokości jest ta garderoba, ale mogę poprosić mężusia by zmierzył (nie ma mnie do końca tygodnia w moim rodzinnym mieście). To jest pokój najmniejszy, z tych które są na górze (pokoi nie zmieniałam, są zgodne z planem).

..ale dziewczyny, my podwyższaliśmy ścianę kolankową bodajże o 3 cegły, w efekcie mamy ponad 300m2 podłóg :o

..masakra jakaś..

 

btw. my mamy taką breję na szumnie nazwanej ulicy, że żaden fachowiec nie chciał wjechać... - znaczy się wjechali do pewnego momentu a później ich mężuch wyciągał :/ tak że od wczoraj dopiero się z letka osuszyło i łaskawie przyjechał murarz by obniżyć bramę - nie pytajcie - zamówiliśmy bramę wysokość 2,25 okazało się, że mamy dziurę 2,50m, więc trzeba obniżyć.. oraz ludzie od blachy i miał dojechać hydraulik - nie wiem czy dojechał, bo mnie nie ma w domu..

..elektrykę robi mąż z kumplem.., nie wiem ile Nas to wyniesie, ale mam nadzieję, że mniej niż 9 tys.

..a i tynkuje się garaż, bo teoretycznie do 12 kwietnia mają zainstalować drzwi, a więc i bramę i okna (bo się rozjechaliśmy z zamówieniem i musimy czekać na drzwi) - reasumując coś się dzieje.. NARESZCIE!

 

Madzia1976 przegoniłaś mnie ;)

GRATULUJĘ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magduska !!!

czy przegoniłam to nie wiem, ale puki co - pogoda jest więc robimy, puki mamy jeszcze pieniążki bo jak sie skończą (a kupka szybko znika) to nie wiem co będzi. ale staram sie o tym nie myśleć. U nas jak na razie to elektryka praktycznie zrobiona (kończy sie jeszcze salon i światełka na zewnątrz), hydraulika na górze też położona (brak grzejników) ale bedą, no i robią się bonie dzisiaj jade skontrolowac jak to wygląda i czy mi się wog.óle podoba, pewnie potem wrzuce jakieś fotki a i leją się dziś posadzki na górze tez obglądnę. U nas na działce tfu tfu ja na razie to sucho i licze na to ze tak pozostanie.

 

P.S gdzie są emotki !!! podobno jest ich tak dużo a ja nie mogę znaleźć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Gdy piszesz odpowiedź , po prawj stronie na dole masz " zaawansowana edycja" , klikasz i po prawej stronie są .:cool::yes::(:mad::p i jeszcze więcej.

 

Zrobiłam tak jak mówiłeś, ale u mnie tego nie ma. Mam tylo po lewej "Ikony wiadomości" i pod spodem napis "Możesz dodać ikonkę do wiadomości z poniższej listy" ale poniższej listy nie ma. Może ja mam coś powyłanczane ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam tak jak mówiłeś, ale u mnie tego nie ma. Mam tylo po lewej "Ikony wiadomości" i pod spodem napis "Możesz dodać ikonkę do wiadomości z poniższej listy" ale poniższej listy nie ma. Może ja mam coś powyłanczane ???

 

Daj ;

Z belki głównej "ustawienia '

Po lewej stronie pojawi się lista, " moje ustawienia " ,daj zaawansowane ustawienia"

Na dole dzień tygodnia - poniedziałek , i Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWYG

 

może to pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam tak jak mówiłeś, ale u mnie tego nie ma. Mam tylo po lewej "Ikony wiadomości" i pod spodem napis "Możesz dodać ikonkę do wiadomości z poniższej listy" ale poniższej listy nie ma. Może ja mam coś powyłanczane ???

 

Daj ;

Z belki głównej "ustawienia '

Po lewej stronie pojawi się lista, " moje ustawienia " ,daj zaawansowane ustawienia"

Na dole dzień tygodnia - poniedziałek , i Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWYG

 

może to pomoże .

 

Dzieki Zbigniew100 - metodą prób i błędów z pomoca forumowiczów to moze to forum zacznie jakoś funkcjonować :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...