Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czarne AGD w zabudowie kuchennej


Arek99

Recommended Posts

super te sprzety, coraz bardziej pcha mnie do bialej kuchni ale boje sie ze sie to strasznie syfi :( te sprzety gorenje fajowe :)

 

Iwi.B kuchnia super, jesli ja juz uzytkujesz napisz jaka jest w utrzymaniu.

 

Monika jestem szalenie ciekawa Twojej kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moniko a może zamiast tego drogiego super czarnego okapu weź stalowy plus z tyłu czarna ściana np z czegoś takiego

http://www.allegro.pl/item327439049_gres_120x60_mega_wymiar_czarny_i_bialy_249_zl_m2.html

 

jako kontrast do stali i szkła, łatwe do mycia, mi sie podoba taki wielkoformatowy gres. sama sie nad nim zastanawiam.czy go nie zastosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja co do okapu zapadła już dawno, będzie TEN:) tutaj dylematu nie mam. Pod niego :D właśnie chcemy czrną lodówkę tutaj casting też już zamknięty. Wczoraj widziałam w Saturnie Gorenje Ora ito i wiem, ze piekarnik bedzie właśni ten. Muszę Wam powiedzieć, że ten pinin farina to.... kaszanka. Na żywo jest beznadziejny :o więc dobrze że nie dałam się ponieść emocjom i nie zamówiłam w necie nie widząc na żywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej brudzi się płyta, kupiłam nawet specjalny środek do czyszczenia, ale najbardziej sprawdza się Mr Muscle do szyb i ręczniki papierowe.

Oczywiście ścieram natychmiast po skończeniu gotowania i nic mi nie zasycha, więc nie muszę skrobać. Tego samego używam do wstawki granitowej.

Piekarnik mam pod płyta więc tu zdarza się, że jak za blisko się przysunę to daje znać :D

Szafki są lekko kremowe i matowe (nie białe) nie mam małych dzieci więc z ich czystością nie ma żadnego problemu.

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/47c2a71b24e893c4a2cdada542235e18,7,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tak się składa że piekarnik też mam B1-ORA-S :D W sumie mam go od dość niedawna i zrobiłam w nim tylko kilka ciast więc za bardzo o jego funkcjonalności wypowiedzieć się nie moge ale za to ten wygląd... :D Miałam ogromne problemy z kupieniem właśnie tego z czarną rączką (wszędzie były tylko ze srebrną) ale udało mi się kupić na allegro i to taniej niż wówczas były w sklepach internetowych :) Okap tez rozważałam ten co pokazujesz ale stwierdziłam że nie pasuje mi to kółko w środku do koncepcji "kanciatości" w mojej kuchni :lol: i znalazłam inne (firmy ciarko) ale niestety tylko szybe z przodu mają czarną a obudowa ta pionowa srebrna i ciągle się waham czy kupić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym być już na etapie kiedy bez skrępowania mogę pokazywać zdjęcia swoich wnętrz niestety prace u mnie w pełni, wszedzie syf a samej kuchni równiez jeszcze dużo brakuje więc wiesz.. :lol: Płyte pokazałam, piekarnik widziałaś na żywo, lodówke mam w zabudowie, okap jeszcze w głowie ;) więc z samych czarnych sprzętów jeszcze tylko mogłabym pokazac mikrofalowke (ale wolnostojąca a Ty widze zdecydowałaś sie na zabudowe) no i zlewozmywak też czarny... (masz tutaj już jakiś swój typ? :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlewozmywaka to moge rzec że tu też ten sam gust ;) z tym ze ja akurat szukałam 2komorowego bez ociekacza i skłaniałam się ku axia8 (świetny też jest metra9 ale za duży troche) cena mnie jednak lekko przeraziła szkoda mi było tyle na zlew który wtedy kosztował ok 2tys i ostatecznie staneło na Alveus Cubo 50 (był koło 1tys tańszy) Nie jest tak bardzo "kanciaty" jak blanco ale i tak jestem zadowolona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasta piecze się super. Piekłam również mięsko wykorzystując termosondę - daje oszczędności prądu, gdy mięsko osiągnie ustawioną temperaturę piekarnik wyłącza się i trzyma ciepło, gdy temperatura spadnie ponownie się włącza.

 

Jeśli chodzi o "to czarne" na blacie to płyta granitowa. Służy mi do tłuczenia kotletów, krojenia itp. Zastępuje deskę.

 

Jeszcze jedno zdjęcie mojego aneksu, zaraz po zmontowaniu mebli, jeszcze dziewiczy. Okap na zdjeciu jest jeszcze nie podlączony.

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/5c0e73be31b11ebc80336f60ccc7fe8b,7,19,0.jpg

masz ten okap podpiety pod komin? Na zdjęciu nie widze żadnej maskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...