Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sufit podwieszany - czy będzie pękać?


Recommended Posts

[/b]synkopa napisał:

 

Akrylowanie, to krótkotrwały efekt aby tylko inwestor odebrał. I dałem się na to nabrać.

 

Czyli w połączeniach sufitu podwieszanego ze ścianą murowaną, wykonując połączenie ślizgowe też nie używa się akrylu...? Jakoś to kiepsko widzę połączenie obu tych płaszczyzn "trwale" za pomocą taśmy zbrojącej... No chyba że ktoś tak robi i mu nie pęka,to mógłby się podzielić doświadczeniami... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

(...)u mnie tez jedynym problem stanowią narożniki

niby łatwo poprawić, ale zawsze boli :(

Klientowi zawsze mówię że ja raz akryluję narożnik ale to nie wystarczy... przed ostatecznym malowaniem trzeba jeszcze raz poprawić bo akryl wysychając kurczy się... aby takie maskowanie dobrze wyglądało i spełniało swoje zadanie to trzeba 2-3 razy akrylować.

 

...i jeszcze jedna uwaga: gdy już mocno zerwie płyta ten akryl to wtedy widać jak pracuje więźba a wtedy chyba lepiej poprawić ten narożnik niż mieć popękany sufit na środku...

 

Ale jeśli chcecie Szanowni Inwestorzy to mogę poskręcać wszystko na mocno, taśmę spoinową jeszcze wywinąć na ścianę ale wówczas podsunę do podpisu papierek że mnie na tej budowie nie było i nawet się z widzenia nie znamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...