Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Musi być bliżniak?


gucio330

Recommended Posts

Witam! w prezencie ślubnym dostaliśmy z żona od rodziców działke budowlana i w dokumentach z podziału tej ziemi na dziłaki jest napisane ze jest przenaczona pod zabudowe jednorodzinną bliżniaczą. Ja niebardzo znam się na tym wiec mam pytanie czy to oznacza ze dosłownie musze postawić bliżniaka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dokument nazywa się ''Projekt podziału nieruchomości'' i do tego jest decyzja w której napisane jest '' Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowenia przestrzennego [ tutaj są podane nazwy gminy i różne nr. dzienników] wydzielone działki przeznaczone są pod; nr 20/3 i 20/4 - lokalizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w systemie zabudowy bliżniaczej, nr 20/5 - lokalizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w systemie zabudowy wolnostojącej. Moja działka to ta oznaczona nr 20/4. Czy jest możliwośc zmiany jej przeznaczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeznałem temat:

- Wydział Architektury i Budownictwa - 071-777-73-26 - odpowiedz negatywna "ciężko będzie pojedynczemu inwestorowi zmienić plan zagospodarowania przestrzennego"

- Biuro Rozwoju Wrocławia - 071-777-88-93 - zapis o możliwości zabudowy może występować w paru miejscach czyli w jednym dokumencie będzie możliwość zabudowy bliźniaczej ale w innym wolnostojącej lub też innej co otwiera nam furtkę.

 

W celu wyjaśnienia sprawy skontaktujcie się z Biurem Rozwoju Wrocławia (o ile faktycznie jesteście z Wrocławia) i musicie mieć w zanadrzu co najmniej nazwę ulicy, nr działki, dobrze byłoby też arkusz mapy i obręb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...