Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sprzęt AGD bez którego nie moglibyście się już obejść


iwomalinka

Recommended Posts

Witam

Założyłam ten wątek z nadzieją, ze podzielicie się swoimi uwagami na temat sprzętu, ich funkcjonalności oraz oszczędności czasu :D

 

Moim niezastąpionym sprzętem jest mikser Zelmer z misą obrotową :lol: Piana z białek sama się ubija :lol:, potem juz ciasto samo się uciera, a ja w tym czasie mogę spokojnie zająć sie zupełnie czymś innym :D :D :D

 

Kiedyś ręka mi odpadała :o :evil: , a teraz zero wysiłku :D

 

A co Wam najbardziej ułatwia życie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zmywarka ...zmywarka....zmywarka....

to rzecz, której w mieszkaniu nie miałam a mam na nowym domu ... za nic bym nie oddała i broniła własną piersią gdyby ktoś chciał mi odebrać ... :lol:

 

no a poza tym to standart ... pralka, lodówka, czajnik , odlurzacz wodny .... bez tego to już w ogóle sobe nie wyobrażam życia ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermomix , nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest

 

:oops: :oops: :oops:

 

Poszperałam i znalazłam zastosowanie

 

cyt.

a mam i polecam. Szczególnie pomocne przy gotowaniu dla dzieci. Robi lody, soczki i przeciery owocowe plus oczywiście normalne obiadki. Ma funkcję gotowania na parze z czego często korzystam . Na trzech poziomach zrobisz ryż/ziemniaki mięso i warzywka a z wywaru można zrobić sosik. Ugotowanie barszczu to 40 min (wrzucasz wszystko nastawiasz i po określonym czasie urządzenie pika), rosół godzinka. Surówki to kilka sekund. Faktycznie jest trochę drogi, ale oszczędza dużo czasu. Zapomniałam dodać, że robi super ciasto na chleb i bułki

 

:o :o :o

 

cyt.

a jakie pyszne kawki i soki robi w tym capucino mniam do tego pasteryzuje na bierzaco robiony soczek kubus :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zgadza się. Jest to wyrób z typu garnki Zepter czy odkurzacz Rainbow, ale moim zdaniem warto. W szczególności, dla kogoś kto nie ma za duzo sprzętów kuchennego AGD, to wydatek nie taki duży, bo robi praktycznie wszystko. To w zasadzie taki mikser z opcją gotowania zawartości. Ma specjalną książkę z przepisani bo trochę inaczej się gotuje. Większość bazuje na zasadzie - wrzuć składniki i wymieszaj/gotuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm dla mnie mikrofala - zawsze można coś szybko odgrzać :wink:....no i oczywiście czajnik elektryczny

Jeśli chodzi o pralkę,to sama mogłabym się bez niej obejść,ale jak już dochodzą skarpety i inne rzeczy Mężusia :wink: to nie bardzo bez pralki :lol: a jak jeszcze dzieci dojdą,to już w ogóle :o

 

A ten sławny Thermomix muszę sobie kiedyś sprawić,jak już będziemy na swoim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...