Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

WITAM!!!

Zes - ja jestem kobietą budującą w gminie Zakrzew...w zeszłym roku udało nam się założyć oświetlenie na ulicy ....ale chodzenia troszkę było...sami musieliśmy zakupić materiał zaś projekt oświetlenia i wykonanie zrobiła gmina.A tak na marginesie fajnie sie już mieszka w swoim domku ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam grupę radomską :D

Odnalazłem ją i chętnie się przyłączam , mieszkam na Przytyckiej a swoje własne cztery kąty zaczynam budować w przyszłym roku na ul. Okrężnej.

Jestem na etapie poszukiwań/wyboru ekipy/murarzy, możecie mi polecić uczciwych i solidnych wykonawców ??

 

Pozdr. Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Jestem na etapie poszukiwań/wyboru architekta z uprawnieniami do adaptacji projektu - pomóżcie

Proszę bardzo, Mścigniew Marciniak, 600-068-665 to obok na avatarze to jego :) a więcej tutaj: http://www.ats.pl/~piotrw/projekt/index.html

Ja natomiast poszukuję elektryka z uprawnieniami, na początek instalacja od skrzynki licznikowej w płocie do budynku. Tylko żeby był słowny, bo już będzie czwarty :( Dotychczasowi tylko obiecywać umieli "już jutro", "pojutrze napewno", "nie pan nie dzwoni, ja napewno dddzwonię" itd. itp. I tak zeszło pprawie 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Szukam dobrego wykonawcy oraz projektanta do wykonania kostki brukowej tzn.podjazdu i tarasu.Chcę by to była osoba ,która potrafi zaproponować fajne rozwiązania z kosztorysem..

pozdro

Mam dobrego wykonawcę z dobrą, sensowną ekipą - robili u mnie wjazd a jak wyjdę z ziemi to bedą robić resztę :)

Nie jest to pan Kazio z młotkiem - własne ciężarówki do patelni włącznie, koparka, "takie cuś" do ubijania podłoża - ja jestem zadowolony.

Mariusz Wójcicki, 603-597-489 (mówimy oczywiście o Radomiu i okolicach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzieliłbym te dwie sprawy (projektowanie i wykonanie).

Z doświadczenia wiem,że nawet najlepsi wykonawcy mają mierne pojęcie o projektowaniu lub np.kiepski gust.To tak,jakby poprosić malarza o propozycje kolorystyczne do pomieszczeń.

Poza tym każdy zaproponuje najmniej pracochłonny i najprostszy do wykonania wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Cześć,

witam Wszystkich z grupy radomskiej. Buduję pod Radomiem. Buduję, to za dużo powiedziane, raczej kończę budowę, ale może wspólne doświadczenia ułatwią nam drogę przez mękę jak nazywam wszelkie budowanie.

Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Pysznej Zabawy Sylwestrowej oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...