Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Acha i ostatnie doniesienia jeszcze.... Nie można już nigdzie w okolicy kupić maxa. Zapisy na materiał przyjmują dopiero na czerwiec. Znajomy znalazł jednak maxa pod Zwoleniam na jakimś składzie więc może komuś się ta informacja przyda. Ja buduję z BK. Kupowałam w Cefabecie na Kieleckiej. Oni zazwyczaj mają najkrótsze terminy realizacji zamówienia na BK bo od nich kupują też inne firmy na swoje składy :lol: Ostatnio nabyłam też cegłę pełną na kominy po 0,43zł za sztukę. Dokupić muszę jeszcze klinkier na górę kominów.

I jeszcze coś... nie było mnie tydzień w domu a tu przyszły mi... WARUNKI ZABUDOWY!!!! No i teraz to się zacznie na dobre :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To znów ja... Jakby ktoś potrzebował coś przewozić w okolicy (no może nie pustaki :lol: ) to mamy do dyspozycji Fiata Ducato z podwyższonym sufitem. Cenowo jak najbardziej można się dogadać i wcale niekoniecznie z kilometra. Faktura może być. Dodatkowo też polecę Wam AGD (choć pewnie to jeszcze nie ten etap w budowie i urządzaniu domu :wink: ) Sklep Robot na ul. Niedziałkowskiego 19/21 tel. 048-362-49-09. Sklep pewnie znacie bo jest tam od zawsze :D Chyba nie ma rodziny w Radomiu która nie ma czegoś z agd z tego sklepu :D Muszę pomyśleć nad jakąś zniżką dla bywalców tego forum :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałam się do komputera i tak ciągle mi się coś przypomina więc dopisuję... :lol: Będę budować też POŚ. Znajomy robił u siebie w ubiegłym roku. Wykonywała mu firma z Antoniówki (taka żółta reklama na beczce w okolicach stacji gazowej i zajazdu pod Lipami). Za POŚ na 6 osób z drenażem zapłacił ok 6500zł. (POŚ+wykonawstwo). Jest bardzo zadowolony. Po rozeznaniu rynku stwierdzam, że to niedrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja buduję w otulinie w obszarze Natura2000. Na WZ czekałam od listopada więc chyba nie tak długo biorąc pod uwagę ostatnią drażliwość społeczną tego tematu. Najdłużej czekałam właśnie na ustalenie warunków w tym zakresie z ochroną środowiska. Pomogło dzwonienie i molestowanie pana w delegaturze UW w Radomiu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My znaleźliśmy nawet niedrogi styropian po 140 zl/m3 (EPS 70) i 170 zl/m3 (EPS 100) firmy Styrmann spod Warszawy. Firma mało znana ale podobno maszyny mają te same co Termo-Organika, a ponieważ są świeżynkami, chcą się wbić na rynek.

Takie ceny są w składzie przy trasie na Wierzbicę po lewej stronie, kawałek za skrętem na Kotarwice. Nazwa składu zaczyna się jakoś na Jast ... czy coś takiego. bardzo miła obsługa.

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich w sile Grupy Radomskiej :wink: :D

Amor

 

dzęki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robiliście u siebie studnie głębinowe? Może macie jakieś namiary na ludzi/firmy które takie usługi wykonują, i z jakich materiałów? Jakie ceny?

 

Slyszalem ze sensownym wykonawca jest mezczyzna z Jedlni. Stawki w zeszlym roku- 190 zl/mb skały i 140 zl/mb gliny. Jesli chcesz tel daj znac na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie-pustaki, ytong itd?

 

my zamierzamy z pustaków

 

My tez z pustaków, tych puławskich. Zamawialiśmy w Kadex-ie na Kieleckiej. Bloczki betonowe mamy z wytwórni betonu na Mokrej.

 

Puławskich czyli jakich? U mnie MAX z Hadykówki

 

Nie wiem jakich, białych na pewno :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie-pustaki, ytong itd?

 

my zamierzamy z pustaków

 

My tez z pustaków, tych puławskich. Zamawialiśmy w Kadex-ie na Kieleckiej. Bloczki betonowe mamy z wytwórni betonu na Mokrej.

 

Puławskich czyli jakich? U mnie MAX z Hadykówki

 

Nie wiem jakich, białych na pewno :).

 

Silikaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie-pustaki, ytong itd?

 

my zamierzamy z pustaków

 

My tez z pustaków, tych puławskich. Zamawialiśmy w Kadex-ie na Kieleckiej. Bloczki betonowe mamy z wytwórni betonu na Mokrej.

 

Puławskich czyli jakich? U mnie MAX z Hadykówki

 

Nie wiem jakich, białych na pewno :).

 

Silikaty?

 

Beton komórkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...