Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mają okna na profilu Veka

Veka to wiodące w rankingach producent profili- a jak to już składa ta Firma Brokat to trudno powiedzieć.

Jestem ogólnie za VEką

 

 

Ja natomiast miałem z firmą Brokat co nieco do czynienia ( i to z polecenia) ....i firmie tej mówię stanowcze NIE!!!!!!! Chodziło ttaj o parapety wew. a nie o okna.

 

 

Poszukuję kory (sosnowej) na klomby, podkładów kolejowych, kamieni ozdobnych do ogrodu po tzw. okazyjnych cenach. Jeśli macie takowe namiary, podzielcie się proszę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W Antoniówce. Jest to 8 km od Radomia w stronę Kozienic.

.

Pozdrawiam

 

 

Witam, wygląda na to, że zostaniemy sąsiadami. :D Nasz bliźniak powstaje około 400 metrów od Antoniówki w kierunku Groszowic.

Pozdrawiam. :D

.

W którym miejscu w Groszowicach budujesz? Ja z Groszowic mam ekipę murarzy.

.

Pozdrawiam

Tomek

 

Skręcając z drogi do Kozienic do Groszowic, przed przejazdem kolejowym w lewo, potem jakieś 200 metrów, i już jesteś na naszym ranczo :D . Jest to pierwsza działka za wybudowanymi już domami.

Też poszukuję (może niekoniecznie ekipy) ale sprawdzonego murarza.

No to faktycznie będziemy sąsiadami. Moja działka jest jakieś 300 metrów od Twojej w kierunku Wrzosowa przy samej granicy Antoniówka-Groszowice.

.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh po ługim oczekiwaniu i napominaniu Pani w Gminie.... mam WZ'ke.

Teraz ruszamy z kopyta ;-)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI NADCHODZąCYCH śWIĄT WIELKANOCNYCH

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

NA WSTEPIE ZDROWYCH I WESOLYCH I OCZYWISCIE MOKREGO DYNGUSA :)

MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO DOLACZE DO GRUPY BUDUJACEJ W RADOMIU

ODEBRALISMY JUZ WARUNKI, PROJEKT TEZ JUZ JEST (NIEWIELKI WARIANT II Z MURATORA) CZEKA NA UZGODNIENIA

 

POSZUKUJE OSOB KTÓRE MAJA JUZ ZA SOBA BUDOWE NIEWIELKIGO II W RADOMIU LUB OKOLICY (PRZYDALY BY SIE PEWNE PODPOWIEDZI)

POZDRAWIAM MICHAL W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam życzenia wielu urokliwych chwil spedzonych w gronie najbliższych.

 

Bądźmy ze swymi bliskimi, tymi w naszych domach i tymi na emigracji, którym nie było dane przyjechać do domu na Święta...

 

Życzę pyszności na stole, radości w sercach, w oczach blasku, w głowach lekkiego szmeru :wink: i tego zdrowia co to go w lany poniedziałek z lasu przyniesiemy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gelas oczywiście, że bardzo poproszę o te namiary. Wyślij na maila bardzo proszę.

A niedrogi styropian? Wełna? Ktoś da jakąś podpowiedź?

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w Radomiu jest jakiś producent styropianu :o Wiecie coś o tym?

 

Dorobiłam się na święta :cry: Po wczorajszym rozładunku wylądowałam dziś na pogotowiu :cry: Wapno w pyle z pustaków dostało mi się do oka i zaczęło mnie zżerać :cry: No i mam... jedno oko zaklejone i reklamówkę kropli i maści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo,

za cement wczoraj płaciłem 350 zł/t z dostawą

mogę podać telefon

 

Za to za cegłe aż 0,85zł - tragedia!!

 

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt

 

Gelast

 

cześć

 

Daj tel do cementu

 

Cegła po 0,85 zł też cena ok jak na obecne warunki. Cegła ze składu czy bezpośrednio spod Sandomierza??

Ja kupowałam cegłę zimą po 0,40 zł, ale brzydka. Na targu (chyba w Przytyku) stał człowiek spod Sandomierza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...