Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

panda... wybraliśmy widzę podobne projekty domów :wink: :lol:

Albo tego samego architekta :), bo mój to indywidualny.

No tak, nie popatrzyłem do Twojego Dziennika. Ale faktycznie podobne :)

Nam cieśla odradził tę ozdobną poziomą belkę nad balkonem zadając konkretne pytanie - kto będzie ptasie kupy sprzątał? I faktycznie cieśle biją więźbę a ptaszyska już wykorzystują ją jako kibelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wprowadziłam kilka zmian. Belki pewnie nie będzie. Zlikwidowałam też 2 lukarny. Taka tam kosmetyka :wink:

Co do ganiania się po dużym domu to... i w malutkim mieszkanku można żyć cąłe lata z jak się okazuje obcą nam osobą...

Przestrzeń nie jest wyznacznikiem szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panda a może zdradzisz gdzie budujesz i na jakim jesteś etapie? Bo ja to dopiero w ziemi siedzę :lol: Buduje się w okolicy zalewu w Siczkach.

Rożki 51, gm. Kowala. Co do etapu to stan surowy, zakończone deskowanie, ocieplanie w trakcie. W sobotę urzęduję osobiście, nie ma problemu żeby nas odwiedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zainteresowana :lol: jesli nie chcesz na forum to wyślij mi proszę na skrzynkę. Z góry dziękuję.

W moim prjekcie też zrezygnowałam z jednego pokoju dizeląc go na dodatkową garderobę i na pomieszczenie z sauną przy łazience. Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zainteresowana :lol: jesli nie chcesz na forum to wyślij mi proszę na skrzynkę. Z góry dziękuję.

W moim prjekcie też zrezygnowałam z jednego pokoju dizeląc go na dodatkową garderobę i na pomieszczenie z sauną przy łazience. Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink: :lol:

Musiałem adres odgrzebać, wrzuciłem dawno temu dla znajomych żeby podziwiali :) http://www.ats.pl/~piotrw/projekt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panda fajny ten Twój domek :lol: Mój po zmianach tez ma na górze pomieszczenia rekreacyjne :lol:

Oba projekty sa bardzo podobne do siebie. Koniecznie Cię keidyś odwiedzimy jeśli propozycja będzie ndal aktualna.

U mnie jutro wchodzą murarze. W sobotę zalewamy ławy :lol:

 

Co zaś się tyczy moich perypetii z wytwórnia betonów na Mokrej to... bloczki sobie kupiłam dziś w Zwoleniu bo nadal mnie olewali na Mokrej :lol: I mam ich głęboko....wiecie gdzie 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile czekaliście na pozwolenie na budowę? mieliście kogoś kto pomógł w przyspieszeniu wydania pozwolenia? zastanawiam się czy wyrobimy sie z papierami....

A nie możesz zostawić tego problemu architektowi? Od pierwszej kreski na papierze po PZ ..... Czas ganiania po urzędach to też są pieniądze, poświęć zatem ten czas na zarabianie żeby i dla architekta było i dla Ciebie coś zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiałam wszystkie papiery sama. Nie dlatego, że nie chciałam dać zarobić architektowi :lol: Chciałam zobaczyć i poznać całą drogę papierkową. Poprostu mnie to interesowało gdzie i co się dzieje, jak się załatwia. To pewien rodzaj doświadczenia, które kiedyś może się przydać :wink:

A urzędów się nie boję :lol: Jedyny papier załatwiany nie przeze mnie to... zgłoszenie rozpoczęcia budowy do starostwa przez kierownika budowy :lol:

Dodam, że działkę mam na terenie gminy Pionki więc trochę sobie pojeździłam :wink: :lol:

Na pozwolenie czeka się 2-3 tygodnie.

Nie było tak źle...

Pozwolenie to pikuś w porównaniu z warunkami zabudowy. Na te to się dopiero czeka! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszyliście mnie :D odlesienie mamy mieć ok połowy maja wiec jest szansa ze zdążymy wylać fundamenty na lipiec (wtedy jesteśmy umówieni z murarzem)

 

co do ganiania po urzędach-dom nam projektuje architekt znajomy, to ktoś z rodziny i nie chcemy go obarczać ganianiem za pozwoleniami Damy radę :D

ogólnie do tej pory muszę przyznać, ze radomskie urzędaski nie są takie złe-Ci, na których trafiamy są przychylni, a nawet w większości mili Za to cała droga papierkowa jaką funduje nam państwo to skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...