Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jadąc od Czarnieckiego.Skręcasz w Zieloną na tym nowym skrzyżowaniu obok Jet-a,jedziesz,mijasz po lewej kościół,potem skład węgla,wjeżdżasz na górkę.Na górce stoi znak "Radom-koniec" i za nim w lewo przed płotem betonowym.Po prawej zobaczysz dwa nowe domki a za nimi budujący się dom z silki (biały).No i jesteś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Panowie. Dawno nie zagladalem, co do WZiZT to mam spore doswiadczenie- 4.04 mi wydali a zlozylem 23.12.2004. Nie obeszlo sie bez skargi- w standardach maja napisane ze daja w terminie do 2 miesiecy. Cale szczescie ze juz mam to za. Wczoraj odebralem warunki przylaczenia do sieci z ZEORK, w sobote czeka mnie wizyta u architekta w celu konsultacji projektu.

Dodam dla nie wtajemniczonych ze budowa doklladnie po drugiej stronie miasta- przy wylocie na Kielce.

No to jest nas trzech :)

Gdyby byly jakies klopoty z WZiZT to od razu wal skarge- to naprawde pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cos cicho w naszej grupie. U mnie wszystko przesuwa sie o rok, pokomplikowalo sie kilka spraw. Ale nic tera juz nie bedzie mnie gonil czas i solidnie wszystko postaram sie przygotowac. Po dlugim weekendzie zaczynam batalie architektoniczna bo koncepcja projektu gotowego upadla ale za to otrzymalem dobra propozycje na indywidualny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...