Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość M@riusz_Radom
To i ja się pochwalę. 9.10 odebrałem prawomocne pozwolenie na budowę a wczoraj 11.10 zgłosiłem w nadzorze termin rozpoczęcia prac. I zaczynamy w sobotę 20.10

 

Ooo to zaczniemy mniej więcej w tym samym czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No i puchy, a ta dla informacji - jak bedziecie zamawiac cokolwiek z Metrolu na Klejowej - ZASTANOWCIE SIE DWA RAZY A MOZE NAWET I PIEC!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem co mowie - zakladaja mi rolety!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

 

cześć :lol:

 

Maja poprawić mi dzisiaj zamontowane rolety( równo 2 tygodnie czekam na naprawę od momentu zgłoszenia tzn od dnia montażu), napiszę wieczorkiem jak im się UDAŁO. Łatwo podnoszą Ci się rolety? Co dokładnie miałaś źle w montażu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z jednym z wykonawców na wymurowanie ścian fundamentowych. Cenę jaką dostałem to 40 zl/m2. Czy to normalna cena na dzień dzisiejszy w Radomiu ?

 

Ja słyszałam, ze teraz biorą 3 zł od jednej szt wymurowanego bloczka, ale nie pamiętam wym bloczków i nie wiem ile wchodzi na mkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

No to przeliczając na bloczki to ja płacę 1.55 od każdego wymurowanego bloczka ;)))

 

Umawiałem się z murarzem na całość robót ( ławy, ściany fundamentowe, izolacja, ocieplenie, obsypanie fundamentów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziś nerwa złapałam bo mi gość powiedział za biały montaż elektryki bez faktury 11zł/punkt :evil: Kurde 5zł biorą :evil: :evil: I to znajomy w dodatku :evil: :evil: Nie chcę go więcej ogladać wrrrr :evil:

 

Nie mam pojecia ile kosztuje teraz murarka. Ja umawiałam się od całości.

Co do koparki to dzis miałam koparkę z Jedlni Letnisko. Z okolic Firleja nie znam. Jest tez koparka na zakręcie przy szrocie za rondem kozienickim w kierunku na Kozienice.

 

A moze ktoś będzie kupował wkład do komina na gaz lub olej ze stali kwasowej? Został mi kompletny wkład kominowy do wysokości ponad strop z tymi wszystkimi elementami tj. wyczystką, skraplaczem, garnkiem. Komin fi 130. Oddam za połowę ceny bo i tak mi zajmuje miejce. Nowiutki, nieużywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...