Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nakoto metr kwadratowy ukladania blachy liczą sobie okolo 8-12zł. Za dachowke drugie tyle.

Dolicz do tego osobno kazdy metr bierzacy obrobek (tak samo liczony) , rynny itp.

 

wszystko wychodzi drozej niz sam sobie czlowiek policzy.

Np jak masz 200m2 dachu to nie licz ze za ukladanie blachy zaplacisz pomiedzy 1600-2400 . dojdą obrobki i kwota sie moze podwoic.

Oczywiscie za dachowe licz napewno podwojnie albo jeszcze wiecej. Wszysto zalezy od dachu im bardziej skomplikowany tym drozej.

 

Ale jezeli stac cie na dachowke to ja kup. To jest dach ze tak powiem dożywotnio.

 

Dobrego fachowca w dodatku na Lipiec bedzie Ci bardzo trudno znalezc.Jezeli zdecydujesz sie na blache to zadzwon do tego goscia czy ma czas wolny. Naprawde solidna firma.

Pawłowski Wiktor - 502-023-628

 

 

 

Co do ogrodzen ktore naraił mi Niewielki II to bylem tam ale maja terminy dopiero na koniec Wrzesnia a to dla mnie troche za pozno.

Moze ma ktos jeszze jakis namiar na ogrodzenia KUTE i niedrogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znalazłam coś takiego: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5297384

Elementy do samodzielnego montażu. Wydają sie byc w dobrej cenie. Podobne są w Castoramie. Ja zastanawiam sie nad furtkę czy nie zamówić bo by sie przydała do sąsiadów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi marketami to żart ale ja kto woli, zerknij w anonse ogłasza sie tam sporo rzemieślników to chyba najlepsze rozwiązanie .....

 

Co do ceny dachówki w ubiegłym roku na etapie zastanawainia się nad poszyciem dachu oferowano nam położenie dachówki po 40 zł za metr

pewnie po tyle samo obróbki a więc metraz dachu razy dwa

Zrezygnowaliśmy, mamy Sarę z Budmatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEWIELKI II thx

 

no mi oferuja 45 z m2 ale juz obrobki w tym okna wliczone

 

ale nadal mam mega dylemat, do jutra wieczora musze sie zdecydowac

 

dachowka czy blachodachowka i to pierwsze wyjdzie mnie po wycenach na tip top jakies 5 tys drozej

 

Mayland bede czekal na to info-pliss dowiedz sie

 

, ewent sprobuj ich zapytac czy nie maja wolnego terminu na dachowke na poniedzialek 23 czerwca ;)

 

aha

 

czy ktos moze wie cos wiecej o firmie i blachach BLACHOPROFIL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dajcie znac ile placiliscie za m2 polozenia blachodachowki i moze ktos sie orientuje w sredniej cenie za polozenie dachowki

 

i np. za wstawienie okna polaciowego

 

Pozdroffka

 

Dzisiaj rozliczaliśmy sie z dekarzami /z Gozdu /

Dach o pow. 170 m^2.

Blachodachówka x 11 zł /m^2

Obróbki 250 mb x11zł mb

2 kominy x 200 zł/szt

1 okno + 1 wyłaz x 150 zł szt

4 rury spust x 50 zl

Razem zapłaciliśmy 5.500 zł

 

Cieśle /inna ekipa/za postawienie więzby wzieli 2.000 zł

Oferowano nam również 30zł m^2 i 12zł za 1 mb obróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak.... Ceny położenia blachodachówki na dachu deskowanym i pokrytym papą kształtują się od 10zl w górę. Cena zalezna od połamania dachu. Oczywiscie blachodachówka z folią bedzie troche droższa. Ale 45zl za m2 to sporo jak na nasz region. No chyba że jest to cena za dachówkę z obróbką. Wtedy owszem, moze być choć i tak nie jest to mało.

Informacje świeże od dekarzy z zaglębia dekarskiego naszego regionu czyli okolic Gozdu i Zwolenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od soboty robią u nas alarm i elektrykę

Mój majster mówił że on bierze w Huzarze na młodzianowskiej

Moim zdaniem jak elektryki nie robisz sam tylko jakaś firma lub fachowiec to

jedź z nimi po zakupy gratów oni mają inne upusty niż ktoś wchodzący w ulicy.

Pochwale się monitoring już działa :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...