Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj

my też czekamy na tynkarz na szczęście mają przyjść 10 lipca

tynki cem-wap zacierane piaskiem kwarcowym 18 zeta za metr nie wiem czy nie za drogo ale widziałem ich robotę wyglądała ok

Jeżeli mieli by termin po nas to dam ci namiar jak pasuje ci data, u nas zejdzie ze dwa tygodnie pytać się ich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ziomków,

ile wyszło wam za hydraulika? U mnie dom 160 m. kw., dwie łazienki, piec jednofunkcyjny gazowy, kominek z płaszczem wodnym i ok. 40 m. kw. podłogówki. Pan sobie tak policzył, że aż usiedliśmy. Ale może takie są ceny? Zwłaszcza układanie podłogówki mnie interesuje. Będę wdzięczna za okazaną pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom
Witam Ziomków,

ile wyszło wam za hydraulika? U mnie dom 160 m. kw., dwie łazienki, piec jednofunkcyjny gazowy, kominek z płaszczem wodnym i ok. 40 m. kw. podłogówki. Pan sobie tak policzył, że aż usiedliśmy. Ale może takie są ceny? Zwłaszcza układanie podłogówki mnie interesuje. Będę wdzięczna za okazaną pomoc ;-)

 

Nam CO + CWU wykonuje wujek żony - robocizna z materiałem około 25 000 PLN. ( dwie łazienki, kuchnia, kominek, piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem + około 30m2 podłogówki. Faktury na materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja mam nadal do sprzedania wkład kominowy z kwasówki (do gazu lub oleju). Nowy, kompletny zestaw. Od parteru ponad strop, fi130, ze skraplaczem, wyczystką, garnkiem i co tam potrzebne. Został mi po budowie bo zmieniliśmy ogrzewanie z oleju na groszek (miał byc piec olejowy). Sprzedam naprawdę w dobrej cenie - 50% ceny. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę na pw. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Tak myślałam, że trochę za dużo nam policzył. Wiem, że teraz pewnie ceny są inne ale 14 tys. sama robocizna wraz z białym montażem, to chyba przesada? A ile kosztuje metr ogrzewania podłogowego wodnego?

Gdzie kupowaliście wkłady kominkowe? Szukam z płaszczem wodnym, mój fachowiec poleca Makroterma, ale Makroterm jest drogi. Choć z drugiej strony za ok. 8 tys. ma wszystko: pompę, czopuch, automatykę, naczynie wzbiorcze i całą resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glinicach jest producent kominków. Ja kupowałam u nich zwykły wkład ale mają też z wkładem wodnym. Poleciła mi ich firma od wnetrz. Ceny dobre i jakość też. Mniej znani ale nie oznacza to ze gorsi. Wkłady mają szyber i podwójne żeliwne plecy co zapobiega przepalaniu. Szukałam 16kW kominka i oni mieli go naprawdę w dobrych pieniadzach.

http://www.kominki.radom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...