Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zadzwoń do PKP i zapytaj gdzie aktualnie wymieniają podkłady kolejowe i tłuczeń. Miesiac temu robili w Jedlni Letnisku. Wywrotka kosztowała 500zł z transportem. Rozeszło sie w kilka dni wszystko. Pewnei teraz też gdzieś to robią.

 

Drugi sposób, nawet lepszy to zapytać w robotach drogowych gdzie zrywaja stary asfalt. To podobno najlepszy materiał na utwardzenie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, studniarza już nie szukam, za to PILNIE poszukuje stempli drewnianych 3 metrowych ok. 100 sztuk. Pomóżnie znaleźć źródło, gdzie można kupić? A może ktoś ma na zbyciu? sprawa na przedwczoraj ;-)

 

Ja będę miał 75 szt. (2.7 m) ale dopiero za jakieś 3 tygodnie.

CZemu muszą mieć aż 3 m? Możesz wziąć krótsze i podłożyć np. pustaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

przepraszam, że wpadam tu tylko po pomoc, a nie na pogaduchy, ale kto był w fazie wykończeniowej wie, jak wygląda amok inwestora ;-)

dzięki za stemple, ale już się znalazły

studniarza też już nie szukam, sprawa załatwiona\

dziś proszę o namiary:

na ekipę, która podjęłaby się wybudowania tarasu niewielkiego ok. 12 m. kw.

na osobę, która wytnie z korzeniami krzaczory i usunie pnie po dwóch brzozach (nie ja je ścięłam, strasznie żałuję, że poszły pod siekierę, trudno, ale pnie trzeba usunąć bo przeszkadzają)

na firmę z Radomia i okolic, która zrobi schody wewnętrzne metalowo - drewniane. Mam namiar na schodmar, i firmę z Pionek, ale szukam jeszcze

będę, jak zwykle, ogromnie wdzięczna

odwdzięczę się namiarami na sprawdzonego i dobrego hydraulika i podobnie sprawdzonego elektryka - jeśli ktoś potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam zamiar w końcu rozpocząć budoę we wrześniu( mam nadzieje bo czekam na murarza juz drugi miesiąc koszmar i jak tak dalej pójdzie to nie wyobrażan sobie tego dalej ) i mam prośbę , dajcie jakieś namiary na składy budowlane w Radomiu i okolicach z względnymi cenami ,żebym nie dostała zawału jeszcze przed budową .

Pozadrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

W jakim rejonie budujesz ?

 

Jakbyście budowali w okolicach Godowa/Trablic/Młodzianowa to bardzo polecam skład budowlany p.Marcina - 48 365 07 85 - dowozi każdą ilość towaru, można na nim polegać. Konkurencyjne ceny ;)

 

Ja u niego zapatrywałem się na całą budowę.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wylewki to tylko z miksokreta. Szybko wykonane i szybciej schną niż tradycyjne. U mnie to był najlepiej wykonany etap budowy :lol: Tez płaciłam 11zł/m2 w ubiegłym roku.

 

888256914 - telefon do ekipy która robiła u mnie. Chłopaki naprawdę sie postarali. W jeden dzień, od świtu po zmierzch zrobili cały dom.

 

Ile kosztują teraz kręgi takie jak na studnie? Musze kupić 3szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kręgi płaciłem chyba 220 PLN za szt.... jakieś 4 miesiące temu na Mokrej. Kupiłem bez uchwytów...:-) Więc potem koparka wykopała a HDS wkładał spięte pasami....

Studnia ma być woda użytkowa... i lest jej sporo w terenie..tylko muszę się przebić przez glinę...

 

Pozdrawiam

Gelus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...