Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

mam pytanko w sprawie tynków gipsowych- co sądzicie o nich, czy ktos je robił i jest zadowolony, czy ma ekipę do polecenia i w jakich cenach kształtuje sie m2. Potrzebuje równiez namiary na obrego sprwadzoenego elektryka i hydraulika- pilne

Pozdrawiam

 

Iza namiar na hydraulika. Pan Jacek tel: 692-613-916.

Robił u mnie rozprowadzenie rur odpływowych. Byłem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich,

 

mam pytanko w sprawie tynków gipsowych- co sądzicie o nich, czy ktos je robił i jest zadowolony, czy ma ekipę do polecenia i w jakich cenach kształtuje sie m2. Potrzebuje równiez namiary na obrego sprwadzoenego elektryka i hydraulika- pilne

Pozdrawiam

Cześć Izal.

Polecam elektryka i instalatora alarmów w jednym p. Radek tel. 608 673 642 u mnie zrobili super, po robocie posprzątali. Jestem zadowolony.

 

Wronkitrzy

Co do glazurnika to mam zamówionego dopiero na maj. Takie facet ma obłożenie. Ceni się 40 zł/m2. Widziałem jego robotę. Wygląda nieźle. Podobno facet robin też zabudowę, gładzie i inne roboty wykończeniowe, zobaczymy. Ważne, że ma sprzęt do cięcia i szlifowania płytek i kładzie do "czoła".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogła prosić jeszcze raz o ten namiar na tarasiarzy :wink: bo nic na PW nie doszło. Dzięki

 

Do tosski: moich panów od poddasza nie dam i nie dlatego, że jeszcze u mnie robią i jestem nieużyta :wink: ale dlatego, że nikomu nie odważyłabym się ich polecić :-? na razie latają iskry między nami, a zgrzyt moich zębów słychać po horyzont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się ocieplić samej całe 300m2 poddasza wełną :lol: Kg robili już panowie bo to nie na moje siły było :lol:

Jakie tarasy robicie, ze potrzeba do nich specjalnej ekipy? Wydawało mi się, że betonowyto murarz zrobi a drewniany stolarz :roll: Ale o ekipach do tarasów to pierwsze słyszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland znalazłam na forum,że ponoc ekipa która robiła Twój dach ociepla zimą poddasza,pisałaś o tym kilka stron wcześniej,jak mozesz to podziel sie namiarem,może udałoby mi sie kogos złapac jeszcze w ta zimę, a tak w ogóle to jest jakaś cena za metr takiego ocieplenia i jak to cenowo u Was wyglądało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety :cry: juz nie wiem, może daj na maila? [email protected]

do mayland: pewnie, że chodzi o zwykłych murarzy, tylko ci, co stawiali mój dom dawno sobie poszli i nie ja ich zatrudniałam tylko osoba od której odkupiłam dom w budowie. Trudno znaleźć kogos „tylko do tarasu bo robótka za mała a kłopotu mnóstwo :wink: cóż baba jestem, sama sobie nie dam rady wybudować :D szukam fachowca, który jednak na tak małą robotkę sie skusi

mayland, czy jesteś zadowolona z pana od kuchni? Kuchnia wygląda imponująco, moja ma byc w podobnej stylistyce, tylko jasna, a firma wycieniła mi koszt na wszystkie pieniądze świata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia jest ok. Znajomy z żoną ogladali i podobało im się. Pan robił im kuchnię i wiem, że ich kuzynka tez go wzieła do kuchni. Chłopak jest ze Skaryszewa a jak wiecie to zagłębie meblowe. Zresztą robi nie tylko kuchnie. Pokojowe także. Robił meble do hotelu. Mi robił szafę wnękową, komodę i teraz czekam na szafki do łazienki i zabudowy wnęk w łazienkach. Cenowo byłam jeszcze bardziej zadowolona :lol:

 

Co do ekipy od kg to nie wiem jak oni robią te kg dlatego nie podawałam namiaru. Z usług dekarskich jestem zadowolona ale ich poddaszy wykończonych nie widziałam. Mi kg robił ktoś inny. Oni byli za drodzy dla mnie.

Ale podam kontakt: Pan Karol - 505656441

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję kolejne przydatne, sprawdzone kontakty a co najważniejsze, warte polecenia:

hydraulik - Pan Mirek 694975691

 

wylewki z miksokreta (rewelacyjna ekipa, w jeden dzień zrobili 250m2 wylewek razem z ułożeniem folii i styropianu) - 888256914

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilko, dzięki. Zadzwonię już po świątecznym weekendzie. A tak w ogóle to w jakiej okolicy się budujesz i na jakim jesteś etapie? My wykańczamy poddasze, czekam na glazurnika, żeby chociaż kotłownię wyłożył, to hydraulik mógłby skończyć swoją robotę. Kominek pali jak cudo, kaloryferki już grzeją, tynki się suszą, i właśnie zostaliśmy szambiarzami :D Przed nami jeszcze dłuuuuuuga droga. Ciekawe, że to samo mówiłam pół roku temu, gdy miałam gołe ściany i zero instalacji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...