Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No wreszcie

szukam gotowych kolorów beckersa w opakowaniach 5 litrow bo to chyba najwieksze,

generalnie jasne barwy to chyba pierwsza grupa pigmentów czy jakos tak

 

HMMM..DESIGNER emulsja mat [5] bardzo dobra farba i w przystępnej cenie o ile pamietam to nawet tańsza od duluxa Obecnie nawet są testery dostępne.Jeśli interesuje Cię zakup to wyślę namiary na firme na Priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mieszalnik Beckersa mają na Młodzianowskiej (w okolicach ul. Tartacznej)

Mieszalnik Pary na ul. Sienkiewicza (obok katedry)

Mieszalnik Tikkurili na ......chyba to jest Tartaczna ale wjazd od ul. Wierzbickiej. Trzeba skręcić za Michalczewskim i chyba 1 zjazd w lewo. W każdym razie jest oznakowane, da się trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wronkitrzy :lol: Taras mój się robi właśnie. Modrzewia impregnowałam olejem Tikkurili. Stolarz to teraz docina u przykręca na legary. Dziś zaczął :lol: Zobaczymy co wyjdzie z tego tarasu :lol:

 

Modrzew nie jest tani. Ja kupowałam w tartaku (za pośrednictwem stolarza) i potem stolarz mi drewno wyrabiał. Można zrobić ze świerka, taniej wyjdzie. O egzotykach nie wspominam bo to inna bajka.... Jakby co to służę namiarem na mojego stolarza. Wie kto, gdzie i jakie drewno sprzedaje, gdzie warto kupić a gdzie lepiej sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

Cześć

 

Macie może namiary na ekipy rozbiórkowe ? Mam do rozebrania budynek garażowy wybudowany z suporka, powierzchnia około 30m2 - przykryty płytami "żerańskimi". W budynku dwie duże metalowe bramy - około 2,5 x 3m każda.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, wyszedł super. O takim marzę, ale cóż, kryzys :-( za to za rok (mam nadzieję, że mi wybaczysz) bezczelnie skopiuję pomysł. Powiedz tylko, piszesz, że mieliście wylany betonowy taras. Na nim stolarz położył legary? ja nie mam jeszcze nic, zastanawiam się, czy wylewać płytę, czy tylko stawiać murki oporowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jestem właśnie na etapie zerowym, mogę jeszcze zdecydować czy wylewana płyta, czy murki czy... podpory betonowe pod legary. Dzisiaj wyczytałam w jednym czasopiśmie dla budujących (tytułu nie podaję bo to konkurencja dla Muratora ;-) że tak też można. Szukam oszczędności i pomysłów.

Mayland przypomnij mi proszę, czy szafki łazienkowe robił u ciebie pan Janusz stolarz, czy pan Paweł od kuchni? Mam oba numery z twoich postów i nie wiem do którego zadzwonić. A, i jeśli mogę prosić na priva, na kogo mam się powołać? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...