Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam . układali u nas . jesteśmy zadowoleni. firma profesjonalna - mają kilka ekip. dogadać się można w każdym szczególe . nam zabrakło kostki - przywieźli , wynikłe zmiany w koncepcji wykonywali . teren na naszym podwórku wymagał wysiłku i profesionalizmu z ich strony.kostka jest ułożona na 30% (spadek ) podjeździe - do obecnego czasu wszystko jest OK . codziennie jeździ samochód. pozd. ana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam. ceny były ok. bardzo ok. Właściciel przyjechał po forsę po 3

miesiącach! zanim zdecydowaliśmy się na nich

obdzwoniłam kilkanaście ekip , wypytując o technikę układania (bo to też jest ważne ) i ile lat to robią inni odpadali po krótkiej rozmowie. pozd. ana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu czytuję forum. Wraz z mężem we wrześniu ubiegłego roku rozpoczęliśmy budowę naszego domku(fundamenty). W tej chwili "budują się ściany". Szukamy dobrej i niedrogiej ekipy od dachów(konstrukcja + krycie). Jeśli moglibyście podzielić się własnymi doświadczeniami, ew. polecić nam kogoś sprawdzonego, to będziemy bardzo wdzięczni.

Budujemy prosty domek http://www.postawdom.pl/produkt.php?dz=01_budynki%20jednorodzinne&nazwa_projektu=W-27.12 , w Radomiu przy ul. Działkowej... Mam nadzieje że wytrwamy i doczekamy szczęśliwego końca tego całego przedsięwzięcia

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!!

U mnie konstrukcję dachu robiła ekipa spod Szydłowca ale jako podwykonawcy. Niestety namiary mi się nie zachowały ale dach zrobili fachowo. Namiary na ekipę od krycia wysyłam Ci na priwa. Też jestem zadowolony. Co do cen to niestety nie wiem jakie mają obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pattaya

Robie opaskę wokół domu. Chce wykorzystać przed posadowieniem szamba piasek który leży w jego miejscu. Tak więc krawężniczki, piasek, geowłóknina a na to warstwa keramzytu, który mi został z ocieplenia podłóg.

Zostało mi tez ok1/3 m3 perlitu luzem. Jezeli ktoś jest zainteresowany ociepleniem wkładu komina albo stropu to jest do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...