Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja szukałam czarnej, z jak najwyższym przetłoczeniem, dobrą powłoką i konieczne by była z fabryk SSAB. Wysoka fala to sztywniejsza blacha ale też wiecej materiału na m2 wobec czego drożej te blachy kosztują.

 

Rzeczywiscie te blachy kosztuja ale za najwyzsza jakosc trzeba płacic.Wystarczy spojrzec na dach Twojego domku i widac,ze sie oplacalo bo wyglada naprawde swietnie.Nie jedna dachowka nawet w polowie nie robi takiego wrazenia.Zawsze blachodachowka kojarzyla mi sie z odpadajaca farba i taniochą-narnej jakosci.Twoja wyglada bardzo ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy przedstawianie blachodachowki w kategoriach materialu drugiej kategorii to czasem nie lobby producentow dachowek?

Jako laik narazie duzo czytam i mam wrazenie,ze nie ktorzy forumowicze sa tu tylko po to,aby zachwalac dany produkt.Uzywaja bardzo nie typowych okreslen zarezerwowanych zazwyczai dla przedstwaicieli.Czy Wy tez czasami odnosicie takie wrazenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam takiego fachowca ale ma się dopiero u mnie sprawdzić. Jeżeli się spisze to oczywiście go polecę. Wykonuje więźbę i pokrycie blacho dachówką. Zdecydowałem się na ciemny matowy grafit, i chyba z "pruchnik" cena jest bardzo przyzwoita a jakość podobna niezła, opcją jest jakaś japońska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej nieobecnosci.Piszac ostatnio mialem dylemat z dzialka.Na dzien dzisiejszy jest dzialeczka,pozwolenie na budowe i wielkie checi aby juz rozpoczynac budowe wlasnego kata.Jako ze wiekszosc z Was ma w mniejszym lub wiekszym stopniu doswiadczenia budowlane skromnie licze na wasza pomoc.Na dzien dzisiejszy chcialem podpytac o dobrego kierownika budowy,ktory cos podpowie,doradzi itd,ewentualne namiary i stawki cenowe jakie sobie kierownicy zycza za prowadzenie budowy.Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie forumowiczow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystam z kierownika mariusz_radom po rozmowie wydaje sie osoba znajaca sie na temacie.Porozmowie z kilkoma KB z anonse ten Pan byl bezkonkurencyjny.A mialem jeszcze od kogos chyba od wilko polecenie tego Pana.Jak chcesz to wysle Ci numer.Cena to 1200zl za 10wizyt lub 1500 za 15.

W anonsach bylo taniej,ale juz po rozmowie nie chce miec z tymi ludzmi nic do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TiA oczywiscie poprosze o namiary na tego kierownika na priv.Ja dzis rowniez podzwonilem z anonsow po kb ktorzy sie oglaszaja i mam wrazenie ze nie wiedza o czym z nimi rozmawiam.Co prawda ceny dosc atrakcyjne w porownaniu z 1200-1500 bo okolo 700-800 zl ale chyba warto doplacic komus kto zna sie na rzeczy i spac spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłam go polecić i ze inni też są zadowoleni. Kilkorgo naszych znajomych też z Jego uslug skorzystało.

Dodam jeszcze tylko, że robił nam tez odbiór.Zero problemów, minimum spraw do załatwienia. Praktycznie tylko podpisałam dokumenty i dostałam pozwolenie na zamieszkanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...