Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ekran dotykowy - denerwuje was?


perm

Recommended Posts

Z ulgą pozbyłem się samsunga omnii po prawie rocznym użytkowaniu, wcześniej krótko miałem iphone, córka ma nokię z dotykowym ekranem. Bawiłem się tym i tamtym i cały czas miałem wrażenie że coś jest nie tak. Jako zabawka taki fon sprawdza się doskonale ale jako telefon denerwuje. Czas na nowy. Ma ktoś taki w którym korzystanie z ekranu dotykowego byłoby równie intuicyjne jak z klawiszy? To chyba jest problem w tych telefonach - na pamięć nie pstrykniesz, trzeba popatrzeć, pocelować palcem, trafić. Jak coś się jeszcze przy okazji włączy to zabawa murowana, bardzo fajna jak komuś się śpieszy :cry: . Ma ktoś taki ekran w który nie trzeba celować? Zaletą są rozmiary ekranu, klawiszowe raczej podobnych nie posiadają. Jakiś kompromis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...Ma ktoś taki w którym korzystanie z ekranu dotykowego byłoby równie intuicyjne jak z klawiszy? To chyba jest problem w tych telefonach - na pamięć nie pstrykniesz, trzeba popatrzeć, pocelować palcem, trafić...

 

Obawiam się, że coś takiego nie istnieje, a bawiąc się Ajfonem mojej córki coraz bardziej mi się to podoba, właśnie dlatego, że duże, a ja coraz starszy i oczka już nie te :(

 

Może wyskrob sobie na powierzchni ekranu jakieś pola, które będziesz czuł pod palcami. Gwoździem, albo cyrklem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ma ktoś taki w którym korzystanie z ekranu dotykowego byłoby równie intuicyjne jak z klawiszy? To chyba jest problem w tych telefonach - na pamięć nie pstrykniesz, trzeba popatrzeć, pocelować palcem, trafić...

 

Obawiam się, że coś takiego nie istnieje, a bawiąc się Ajfonem mojej córki coraz bardziej mi się to podoba, właśnie dlatego, że duże, a ja coraz starszy i oczka już nie te :(

 

Może wyskrob sobie na powierzchni ekranu jakieś pola, które będziesz czuł pod palcami. Gwoździem, albo cyrklem... ;)

Ajfon ci się podoba bo nie musisz go na codzień uzywać. Mój po paru tygodniach wypadł mi z dużą szybkością z ręki :). Do omnii miałem już większą cierpliwość głównie ze względu na finanse. I tak udało mi się rysikiem porysować ekran bo za cholerę obrazek nie chciał przejść tam gdzie ja chciałem :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój TŻ ma Omnię. O matko i córko. Kto to wymyślił. Albo ja mam takie palce niezgrabne albo toto jakieś przeczulone. W każdym razie zawsze się namęczę ilekroć chcę coś zrobić. Zawsze mi wyskakuje nie to co chciałam.

 

Niech żyją slidery, klawiatura i duży ekran w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajcuje mnie miękkość pod opuszkiem palca. I reakcja na mój dotyk.

 

do tego to bardziej nadaje się................

 

http://img694.imageshack.us/img694/999/kotd.jpg

 

proponuje przygarnąć jakiegoś :D

 

Nie wiem dlaczego to bardziej

przypomina mi dowcip: czym się różni wróbelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...