Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marta&Marek- powtórzę raz jeszcze- pięknie... pięknie... pięknie... tylko się zachwycać!

 

A teraz z innej beczki:) pytanie do wszystkich- jaką grubość styropianu macie na budynku? I jeszcze jedno- czy garaż ogrzewany czy nie?

Dziekuje:) Mam juz schody wiec niebawem tez sie pochwale:) My mamy styropian 12 cm a garaz ogrzewany 1 grzejnikiem i "Odciety" od reszty budynku styropianem 5 cm..jest cieplutko:) Choc gdyby mozna bylo cofnac czas polozylibysmy styropian jeszcze na suficie.

 

A ja mam pytanie do budujacych orionka z podwojnym garazem...ile jest metrow elewacji? Chce sprawdzic wiarygodnosc majstra:) Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje:) Mam juz schody wiec niebawem tez sie pochwale:) My mamy styropian 12 cm a garaz ogrzewany 1 grzejnikiem i "Odciety" od reszty budynku styropianem 5 cm..jest cieplutko:) Choc gdyby mozna bylo cofnac czas polozylibysmy styropian jeszcze na suficie.

 

A ja mam pytanie do budujacych orionka z podwojnym garazem...ile jest metrow elewacji? Chce sprawdzic wiarygodnosc majstra:) Dziekuje i pozdrawiam

 

U nas majster wyliczył 270 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u nas wyliczył 250m, chociaż wcześniej na forum czytałam, że komuś wyliczyli 220. Również będę wdzięczna za wyliczenia "innych majstrów", z góry dzięki.

 

pS. u mnie wyliczenia "przed" wykonaniem elewacji, może po jeszcze się zmienią, oby na minus (chociaż muszę zamówić materiały na 250)

Edytowane przez casaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Od pewnego czasu intensywnie myślimy z partnerem nad wyborem projektu naszego domu, i tu nasza uwagę skupił projekt Orion III . Mam pytanie czy orientuje się ktoś czy taki domek stoi gdzieś w Małopolsce, a szczególnie w regonie Nowego Targu? bardzo zależy mi na możliwości oglądnięcia go z zewnątrz jak również w wewnątrz jeżeli było by to możliwe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tanio

 

Mi również się wydaje że cena jest super. Po tych moich wycenach które dochodziły do 35 tyś z stan ZERO!! teraz jesteśmy bardzo zadowoleni. Poza tym mają bardzo dobą opinię bo rozmawiałem z innymi inwestorami i polecali z pełną odpowiedzialnością tą ekipę. Widziałem też ten ostatni dom który własnie kończą od fundamentu aż po dach także jeśli u mnie będzie wszystko dobrze to mogę polecić tą ekipę komuś z Warmińsko-Mazurskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Orionków,

Długo nas tu nie było. U nas robota wre, właśnie zabrali się za dach więc tylko patrzeć jak stan zero będzie gotowy. Myślimy już o kolejnych etapach a dokładnie o tynkach wewnętrznych. Ciągle jeszcze zstanawiamy się jakie tynki wybrać bo opinie są bardzo podzielone. Znalezliśmy ekipę która chce 25 zł/m2 z materiałem. Jak myślicie czy to dużo. I jeszcze jedno pytanie ile metrów kwadratowych tynków wewn. jest potrzebne do naszego Orionka (podwójny garaż). Bardzo proszę o odpowiedz bo z mężem już się boimy ile znowy pięniędzy trzeba szykować.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Orionków,

Długo nas tu nie było. U nas robota wre, właśnie zabrali się za dach więc tylko patrzeć jak stan zero będzie gotowy. Myślimy już o kolejnych etapach a dokładnie o tynkach wewnętrznych. Ciągle jeszcze zstanawiamy się jakie tynki wybrać bo opinie są bardzo podzielone. Znalezliśmy ekipę która chce 25 zł/m2 z materiałem. Jak myślicie czy to dużo. I jeszcze jedno pytanie ile metrów kwadratowych tynków wewn. jest potrzebne do naszego Orionka (podwójny garaż). Bardzo proszę o odpowiedz bo z mężem już się boimy ile znowy pięniędzy trzeba szykować.

Pozdrawiam serdecznie

 

My mielismy 900m2 z piwnicami.Tak wiec bez piwnic bym obstawial na 800-820m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Orionowiczów:) My juz jestesmy na mecie.....MIESZKAMY:):)

Tak jak pisalam do szczescia brakowalo nam tylko drzwi i schodow, ktore juz sa:)

Drzwi jeszcze nie kompletne (brakuje maskownicy zamka gornego-robi sie:)

http://images47.fotosik.pl/980/589a5773a016e1dbmed.jpg

No i schody....kompletne:)

http://images41.fotosik.pl/962/f377106df1f4290amed.jpg

http://images43.fotosik.pl/980/04ddf766febe9fbemed.jpg

Pozdrawiamy wszystkich a budujacym zyczymy pogody....ducha rowniez i wytrwalosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...