Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marta&Marek a na forum nie mozecie podac ile zaplaciliscie? tez jestem bardzo ciekawy :eek:

 

anula25 Chyba wiekszosc podnosila o suporeks. Wiem ze pablitoo ma 3 max. My wzielismy wszystkie krokwie dluzsze o 30 cm.

 

:):) nie jest to zadna tajemnica, tylko wycena jest rozbita na poszczegolne etapy i uwzglednia rozne rozwiazania ( piece i kotly, grzejniki oraz podłogowka). Nie da sie okreslic ile tak naprawde to kosztuje jesli nie wie sie co chce sie miec i za ile:) Generalnie trzeba liczyc miedzy 30-38 tys. razem z woda, c.o. i gazem ( zgodnie z moja wycena oczywiscie:)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nasze na razie jeszcze miejsce pod Oriona. Zabaczymy kiedy zamieni się w plac budowy. Trzeba jeszcze tylko wyciąć ten las który jest na samym środku i można zaczynać:)

 

http://lh5.ggpht.com/_s2yj709dKGM/TT3VSig9LZI/AAAAAAAAI3Y/wf34WOphI1Y/DSC_4298.JPG

 

Witaj... Rozumiem, że na wiosnę zaczynacie:) My czekamy na pogodę i ruszamy... A na fotce tak zielono że aż chce się lata.... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto na jakim etapie zastała nas zima ...

mam nadzieję że udało nam się dołączyć zdjęcie :-)

podajcie adres mailowy będzie nam łatwiej się kontaktować

pozdrawiamy.

 

witajcie ponownie,z przyjemnością podam e-mail, bo faktycznie dużo łatwiej się kontaktować,a oto on:

[email protected]

my , jak już pisałam , ruszamy z końcem marca,o ile zima odpuści.I nie ukrywam,że będziemy się starać na Boże Narodzenie chociaż dół wyszykować,

ale to nie ma co gdybać,tylko brać się do roboty i działać :)

czekam na kontak na e-mailu

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicieli Oriona:) My z mężem także jesteśmy szczęśliwymi właścicielami Oriona:) Teraz jesteśmy na etapie wybierania okien, bramy garażowej i drzwi zewnętrznych. Swoje pytanie chciałabym skierować do PABLITOO,jakiego koloru masz okna, bramę i drzwi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicieli Oriona:) My z mężem także jesteśmy szczęśliwymi właścicielami Oriona:) Teraz jesteśmy na etapie wybierania okien, bramy garażowej i drzwi zewnętrznych. Swoje pytanie chciałabym skierować do PABLITOO,jakiego koloru masz okna, bramę i drzwi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Witaj

 

Okna i drzwi u nas drewniane - były malowane farbami Remmers - kolor indywidualnie dobieraliśmy z wzornika - wybraliśmy ciemnobrązowy. Brama garażowa u nas to Hormann - kolor standardowy podstawowy - brązowy . Akurat tak nam się zgrało że jest praktycznie identyczny z kolorem stolarki okienno-drzwiowej.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powięszka się grono Orionowiczów:wave: witam Wszystkich po dłuższej przerwie

 

u nas papierologia nie trwała zbyt długo bo tylko ok.5 mcy daltego Balcerek współczuję Tobie i trzymam kciuki aby udało się do wiosny a mam nadzieję, że to nastąpi już niedługo:yes: Pablitto czy robiłeś już przegląd ogrodu? zauważyłam, że u nas trawa wygląda znacznie lepiej niż w zeszłym roku. Teraz na wiosnę musimy zająć się tarasem i będziemy jego robić z drewna egzotycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicieli Oriona:) My z mężem także jesteśmy szczęśliwymi właścicielami Oriona:) Teraz jesteśmy na etapie wybierania okien, bramy garażowej i drzwi zewnętrznych. Swoje pytanie chciałabym skierować do PABLITOO,jakiego koloru masz okna, bramę i drzwi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

witajcie,tak się składa ,że właśnie wyceniałam okna do naszego oriona deceuninck 70 mm kolor 2-stronny, wychodzi 16.800,00 brutto z montażem. co prawda siedziałam w oknach jakieś 10 lat ,więc mam dobre układy , ale jak coś to macie orientacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...