Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich forumowiczów :D

Wkrótce my również rozpoczynamy budowę Oriona 2 w okolicach Szczecina. od kilku dni przeglądam forum (ok. 150 stron) i jestem pod dużym wrażeniem. Ludzie jesteście niesamowici tyle bezinteresownej pomocy to naprawdę niesamowite.

My zaczynamy w kwietniu (jeśli mróz odpuści) i mam pytanie ekipa chce 50 tys. za samą robociznę stan surowy otwarty bez dachu (budujemy orion 2 z podwójnym garażem).

Proszę o wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :D

Wkrótce my również rozpoczynamy budowę Oriona 2 w okolicach Szczecina. od kilku dni przeglądam forum (ok. 150 stron) i jestem pod dużym wrażeniem. Ludzie jesteście niesamowici tyle bezinteresownej pomocy to naprawdę niesamowite.

My zaczynamy w kwietniu (jeśli mróz odpuści) i mam pytanie ekipa chce 50 tys. za samą robociznę stan surowy otwarty bez dachu (budujemy orion 2 z podwójnym garażem).

Proszę o wasze opinie

 

Witam,

 

My tez zaplacilismy 50 tys. wlacznie z papa na dachu, schodami i lukami przed wejsciem oraz schodami (2x) od strony ogrodu. Ciezko powiedziec czy cena jest dobra bo my podpisywalismy umowe w kwietniu 2009 wiec wtedy to bylo bardzo tanio, teraz nie wiem. Pozdrawiam

 

P.S. Rozumiem ze ta cena jest z konstrukcja dachu i odeskowaniem +papa? A piszac "bez dachu" masz na mysli bez dachowki?

Edytowane przez Marta&Marek-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz Marto i Marku. Piszc bez dachu mieliśmy na myśli same mury i fundamenty i ścianki bez schodów i bez konstrukcji dachu. Czyli wychodzi na to że znalezlismy jakąś super drogą ekipę. Czy mógłby odezwać się ktoś kto podpisywał umowę w ciągu ostatniego pół roku. Może teraz ta cena jest ok (chociaż niestety nie sądze). Z tego co czytam na forum większość z was płacia za stan surowy razem z dachem. Jeszcze raz proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz Marto i Marku. Piszc bez dachu mieliśmy na myśli same mury i fundamenty i ścianki bez schodów i bez konstrukcji dachu. Czyli wychodzi na to że znalezlismy jakąś super drogą ekipę. Czy mógłby odezwać się ktoś kto podpisywał umowę w ciągu ostatniego pół roku. Może teraz ta cena jest ok (chociaż niestety nie sądze). Z tego co czytam na forum większość z was płacia za stan surowy razem z dachem. Jeszcze raz proszę o opinie.

 

Ojjjjjj......to BARDZO drogo!!!!!!!! Daj sobie spokój. Mysle, ze od momentu podpisania umowy przeze mnie niewiele sie zmienilo...moja ekipa skonczyla budowe domku w pazdzierniku 2010 i z tego co sie orientowałam to cennik mieli bardzo zblizony. Faktem jest, ze chyba wiekszosc z nas nie szuka prywatnej firmy z fachowcami w pieknych kombinezonach...tylko dobrych murarzy stawiajacych domek "na czarno"....tak bylo u mnie bynajmniej. Postawienie samych murow za 50 tys. to lekka przesada....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze przybywa orionkow w zachodniopomorskim:)

mysle ze nasi miejscowi murarze lekko przesadzili z ta wycena, my temu 3 lata temu zaplacilylismy 25 tys z dachem, tarasem, schodami zew ( ale fakt to byla dobra cena)

 

hej Orionowicze czujecie juz wisone??

mieszkajacy pewnie nie moga sie juz doczekac prac w ogrodzie i popijania kawki na tarasie:)

budujacy startu z pracami:)

 

Pozdrawiam juz chyba wiosennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIA&ZBYSZEK my budowaliśmy oriona II z podwójnym garażem ściany zewnętrzne z ytonga 36,5 a ściany wewnętrzne z ytonga 24cm oraz nad oknami gotowe nadproża z ytonga! A więc zużyliśmy pustaków 36,5 cm- ok. 1900 sztuk a 24cm - ok.400 sztuk! Pozdrawiam:)

 

Gosia bardzo dziekuje za odpowiedz, z pewnoscia bedziemy mieli jeszcze duzo pytan do Ciebie:-)

Na jakim etapie juz jestescie? Podejrzewam, ze na koncowym:D

Jestem ciekawa jakie to uczucie chodzic sobie w swoim wlasnym Orionku?? My narazie mamy go tylko w swojej wyobrazni:):):):):)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz Marto i Marku. Piszc bez dachu mieliśmy na myśli same mury i fundamenty i ścianki bez schodów i bez konstrukcji dachu. Czyli wychodzi na to że znalezlismy jakąś super drogą ekipę. Czy mógłby odezwać się ktoś kto podpisywał umowę w ciągu ostatniego pół roku. Może teraz ta cena jest ok (chociaż niestety nie sądze). Z tego co czytam na forum większość z was płacia za stan surowy razem z dachem. Jeszcze raz proszę o opinie.

 

Witam!

My budujemy Orionka z podwójnym garażem, zaczeliśmy w maju 2010 i za murowanie fundamentów, ścian i ścianek wewnętrznych zapłaciliśmy 13.000, ławy fundamentowe i szalunki stropów robiliśmy sami, ale mimo to koszt 50.000 to duża przesada. Nie dajcie się naciągnąć.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...