Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O scianke kolankowa i lukarne pytałem ciebie pablitoo a reszte to nie ja pisalem prawdopodobnie moja siostra sie bawila tez sie pogubiłem pytam dlatego ze swietnie wyglada twoj dom z zewnatrz widziałem juz pare domów i niektóre oriony wyglądają koszmarnie a twoj jest idealny chodzi mi przewaznie o lukarne bo ze scianka kolankowa nie powinno byc kłopotu Edytowane przez AR 2 DI 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przepraszam, że się wtrącę ale czytałam Pablitoo, że u Ciebie murłata spoczywa na 4 rzędach maxa? W projekcie jest jeden pustak + wieniec.

 

Oczywiście - nie doczytałem w poście R2D2 - moja odpowiedź dotyczyła szerokości lukarny - oczywiście wysokość ściany kolankowej mam taką jak piszesz .

 

Jestem pełen podziwu za czujność i konkrety :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - nie doczytałem w poście R2D2 - moja odpowiedź dotyczyła szerokości lukarny - oczywiście wysokość ściany kolankowej mam taką jak piszesz .

 

Jestem pełen podziwu za czujność i konkrety :yes:

 

Dzięki :-) Jestem teraz na bieżąco jeżeli chodzi o ściankę kolankową, bo w projekcie mam podniesioną o 2 pustaki i nie wiem czy nie za dużo. Boję się wyglądu domu z zewnątrz po zrobieniu dachu, żeby krokwi nie zrobić za krótkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Dawno mnie nie było, ponieważ ciagle czekaliśmy na WZ i dzis przyszły po ponad 7 miesiącach (BIP głosi max 2 miesiące). Wszystko niby okej ale nie obyło się od mnóstwa błędów urzędniczych i nerwów. Maskara ale rzesza naszych urzędników nic nie robi, żeby nam szarym ludziom było łatwiej.

Plus taki, że Orion III zamówiony i adaptacja się robi poprostu rewelacja.

 

 

Ps. Pewny urząd gminy lub "wspaniałych" urzedników w wielkopolsce wpisuję na czarną listę :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...