Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eluśka najlepiej wyślij prywatną wiadomość do KasiaiTomek . Nawet jeśli w chwili obecnej tu nie zagląda to dostanie powiadomienie na mejla:)

 

A lektura wątku, naprawdę może podsunąć Wam wiele pomysłów. Ludzie piszą tu, o tym co zmienili w projekcie i zostawiają wiele cennych wskazówek. No chyba, że dom już stoi?

Napisz coś więcej:) : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka, ja na początku tez myślałam o takim rozwiązaniu.....nawet mam gdzies czyjes schody, ktore ida po scianie....jak znajde to wkleje.....W kazdym razie fachowiec skutecznie wybil mi ten pomysł z głowy.....po pierwsze bezpieczenstwoa, po drugie wygoda.....To zalezy takze od tego jaka bedziesz miala wysokosc pomieszczen....my mamy ponad 2,8 m i takie schody wygladaly by jak drabina.....poza tym kierownik budowy powiedzial, ze nie dostaniemy odbioru bo musi byc spelnione jakies kryterium wysokosci do ilosci stopni czy jakos tak.....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta&Marek bardzo ładne schody (też myślałam o białych jednak ostatecznie zdecydowałam się na proste dębowe w naturalnym kolorze). Pasują do waszych wnętrz . Cały dom bardzo konsekwentnie urządzony.:):)

 

Dziękuję:) Może przypomnisz jak wyglądaja Twoje.....wstawiałaś już je kiedyś? Chetnie obejrze:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pozwoliliśmy sobie wydrukować zdięcia z forum i wręczyć ekipie od ocieplenia i wyszło tak jak chcieliśmy, choć na ten sezon brakło kasy na tynki, ale myślę że w koncu uda nam się zrealizować projekt tak jak chcieliśmy

 

Bardzo ladny orionek:) I podbitke juz macie.....brawo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbitka była zrobiona razem z dachem, ekipa wtedy odrazu ociepliła ściany pod podbitką, żeby dwa razy tego amego nie robić, choć wtedy nie wzieliśmy pod uwagę rynien że przy poszerzeniech na rogach domów nie będą się mieścić t trzeba było wszystkie przerabiać, Podobno człowiek się uczy na błędach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) Może przypomnisz jak wyglądaja Twoje.....wstawiałaś już je kiedyś? Chetnie obejrze:) Pozdrawiam

 

Kiedyś na odpowiednich wątkach wstawiłam kuchnię i małą łazienkę . Teraz walczę z salonem, czekam na szafki do gabinetu i szafę wnękową. Jak już trochę bardziej zagospodaruję przestrzeń, to zaktualizuję swój album na fotosiku i podrzucę link ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka8 my też musieliśmy prze te boczne przypory zamontować rynny inaczej, niż chcieliśmy.

Kto z Orionowiczów ma zamontowaną rynnę przy balkonie nad wejściem? My się nad tym poważnie zastanawiamy. W zeszłą zimę, to co kapało z balkonu, zamarzało na schodach i mieliśmy czasem niezłe lodowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa* my jeszcze nie mamy ale na wisnę chcemy płytki położyć na balkonach i będziemy robić rynienkę, w planach mamy zaniar założyć jak namniejszą rurkę którą będzie trzeba odprowadzić wodę na zewnętzrną stroną murka. Już teraz widać że woda lej się po rantach balkonu prosto na wejście!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...