Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Enter K uwierz mi ze jak juz skonczycie swoj domek to bedziecie sie cieszyc jak dzieci ze macie ten fanaberyjny domek z piwnica. Dla nas decyzja o wybudowaniu piwnicy byla jedna z lepszych przy budowie oriona I teraz nie wyobrazam sobie bez niej naszego domu. Duzo cierpliwosci zycze. Nie poddajcie sie bo na pewno efekt koncowy bedzie wspanialy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co prawda u mnie na budowie nic się nie dzieje, ale za to na zewnątrz buduję ogrodzenie. A że na razie w środku nie mam się czym chwalić to przynajmniej wrzucę zdjęcia słupków ogrodzeniowych ;). Brakuje jeszcze bramy i przęseł ale na to musimy jeszcze trochę poczekać. A oto i moje słupeczki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e8fd96265f5c66b.html

Edytowane przez bikkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Witamy po przerwie.

 

SSO - 10.08.2013r.

 

Generalnie w niespełna rok pociągnęliśmy domek z piwnicami i lanymi skosami na poddaszu - trzy stropy;)

 

Poniżej kilka zdjęć.

 

 

Pozdrawiamy !

 

Gratuluję:):) Bardzo ładny domek w krótkim czasie.....jednak dla mnie za mało okien polaciowych....:( Ale to indywidualne potrzeby każdego inwestora....ja lubie swiatlo dlatego mam ich az 9:):)

Pozdrawiam i zycze szybkiego zakonczenia budowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dzien Dobry- witam wszystkich Wlascicieli Orionkow- my jestesmy na etapie ogrzewania i wylewek, ale myslami wybiegamy juz w przyszlosc i szukamy inspiracji- czy moglibyscie podzielic sie wiedza jak odszukac zdjecia Orionlow tutaj na forum? A jezeli ktos z Was zmienil miejsce lazienki na ten pokój nad kuchnia to bede dozgonnie wdzieczna za zdjecia. Pozdrawiam i zyczymy wytrwalosci:) W wolnej chwili podziele sie naszymi zdjeciami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry- witam wszystkich Wlascicieli Orionkow- my jestesmy na etapie ogrzewania i wylewek, ale myslami wybiegamy juz w przyszlosc i szukamy inspiracji- czy moglibyscie podzielic sie wiedza jak odszukac zdjecia Orionlow tutaj na forum? A jezeli ktos z Was zmienil miejsce lazienki na ten pokój nad kuchnia to bede dozgonnie wdzieczna za zdjecia. Pozdrawiam i zyczymy wytrwalosci:) W wolnej chwili podziele sie naszymi zdjeciami...

Witamy nowych "podglądaczy" forum Zdjęcia naszego Oriona możecie obejrzeć w stopce na dole Niestety nie mamy łazienki w miejscu pokoju ale mamy inne zmiany, które może Wam się przydadzą Ppozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...