Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani napiszcie mi gdzie macie swoje skrzynki rozdzielcze w waszych Orion'ach 3

Planuję założyć skrzynkę w korytarzu (wnęka prawa strona) miedzy małą łazienką a pomieszczeniem gospodarczym czy to dobra opcja ???

 

 

wewnątrz tej wnęki na ścianie z czerwonym prostokątem

20131214_130142.jpg

 

pierwotnie miałem ją instalować za głównymi drzwiami wejściowymi w małym przedsionku po prawej stronie

20131214_125918.jpg

Edytowane przez creavgda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała instalacja elektryczna (2012 r.) - 7tys. instalacja nie najprostsza, ale też bez większych bajerów.

Tynki cementowo-wapienne też 2012 (mi wyszło bardzo dużo powierzchni bo 850m2 - piwnica pod całością robi robotę)

- piasek + cement + wapno 3,4tys.

- kątowniki + inne duperelki 1tys.

- robocizna 9tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wentylacji do końca nie rozstrzygnięta. W łazience ciąg wentylacyjny w kominie. Nie mam pomieszczenia gospodarczego - za to oddzielne pomieszczenie na WC, które prawdopodobnie będzie wentylowane przez kominek wentylacyjny który mam wypuszczony w dachu. Kuchnia - chyba dziura w ścianie. Sam jestem ciekaw czy to prawidłowe rozwiązania. Może ktoś inny się pochwali ??? Edytowane przez bikkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję inspiracji kuchni i łazienki górnej możecie się nimi pochwalić ? Mianowicie zależy mi na tym abyście pokazali na jakich ścianach macie rozlokowane

 

Łazienka

kaloryfer łazienkowy

umywalki wraz z lustrem

Geberit

Bidet

Wannę i inne

 

Kuchnia

zlew

piekarnik

zmywarkę

lodówkę

blaty robocze

zabudowę

wyspę z płyta grzewczą jeśli ktoś ową posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję inspiracji kuchni i łazienki górnej możecie się nimi pochwalić ? Mianowicie zależy mi na tym abyście pokazali na jakich ścianach macie rozlokowane

 

Łazienka

kaloryfer łazienkowy

umywalki wraz z lustrem

Geberit

Bidet

Wannę i inne

 

Kuchnia

zlew

piekarnik

zmywarkę

lodówkę

blaty robocze

zabudowę

wyspę z płyta grzewczą jeśli ktoś ową posiada

Moje zdjęcia są w stopce, możesz zerknąć:) Są też zdjęcia z domu moich rodziców i brata....powinnaś poznać, które są z oriona:)

Dla ścisłości Orion II lustro.

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No i właśnie zacząłem układać elektrykę. Kurna powiem Wam, że następnego dnia rano żałowałem, że nie piłem dzień wcześniej z Rosjanami spirytusu ;D. Tak dostałem popalić tą gimnastyką przy wierceniu i układaniu przewodów. Ale idzie całkiem nieźle i koszt nie będzie zbyt wysoki bo dogadałem się z elektrykiem tylko na podłączenia w rozdzielni. Teraz mam pytanie bo po elektryce i hydraulice mam dogadanego na po świętach tynkarza. Ile kosztowały Was tynki z agregatu bo takowe mam zamiar zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję inspiracji kuchni i łazienki górnej możecie się nimi pochwalić ? Mianowicie zależy mi na tym abyście pokazali na jakich ścianach macie rozlokowane

 

Łazienka

kaloryfer łazienkowy

umywalki wraz z lustrem

Geberit

Bidet

Wannę i inne

 

Kuchnia

zlew

piekarnik

zmywarkę

lodówkę

blaty robocze

zabudowę

wyspę z płyta grzewczą jeśli ktoś ową posiada

 

nasza górna łazienka

%25C5%2582azienka%2520%25283%2529.jpg

 

%25C5%2582azienka%2520%252812%2529.jpg

 

%25C5%2582azienka%2520%25284%2529.jpg

 

oraz kuchnia

P1010093.JPG

 

P1010095.JPG

 

pozdrawiam Ola

Edytowane przez Olenka717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...