Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
poszukuję inspiracji kuchni i łazienki górnej możecie się nimi pochwalić ? Mianowicie zależy mi na tym abyście pokazali na jakich ścianach macie rozlokowane

 

Łazienka

kaloryfer łazienkowy

umywalki wraz z lustrem

Geberit

Bidet

Wannę i inne

 

Kuchnia

zlew

piekarnik

zmywarkę

lodówkę

blaty robocze

zabudowę

wyspę z płyta grzewczą jeśli ktoś ową posiada

 

U mnie to będzie wyglądać tak:

http://fotozrzut.pl/zdjecia/9e808a9755.jpg

Jest to kuchnia ze spiżarnią. Zmywarka jest pomiędzy zlewem a szafką, a piekarnik pod płytą indukcyjną.

 

A jeśli chodzi o łazienkę to plan jest taki:

http://fotozrzut.pl/zdjecia/f45b4c496d.jpg

http://fotozrzut.pl/zdjecia/e33f3a28ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

cieszę się że wątek żyje i ma się dobrze! Pozdrawiam wszystkich Orionowiczów i mam prośbę, abyście pokazali Wasze korytarze na górze. Planuję mój w końcu urządzić i chciałam podpatrzeć Wasze rozwiązania. Ja załączam zdjęcia pokoi moich dzieci na górze.

 

pozdrawiam,

Ola

IMG_1571M[1].jpg

IMG_1559[1].jpg

IMG_1569[1].jpg

IMG_1621[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nareszcie wytynkowane. U mnie po zmianach wewnętrznych wyszło 720m2 tynków. Zleciłem gipsowe maszynowo i na gotowo trwało to 5 dni. Teraz czekam na to, aż wyschną i chyba trochę z tym zejdzie. W między czasie ekipa przygotuje poddasze pod pianowania bo taka metodą będzie ocieplane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

dawno nie pisałam ale pojawił się u nas problem i chciałam Was zapytać o radę. Budując Oriona zwróciliśmy uwagę wykonawcy, że w 3 drzwiach brakuje z jednej strony węgarków. Wykonawca powiedział, że to nie problem, że drzwi wewnętrzne można będzie zamontować. Nie przyszło mi do głowy żeby na tym etapie pójść i zapytać montażystów drzwi. A teraz kiedy doszliśmy do tego etapu - mamy pomalowane i położone podłogi - przychodzi Pan montażysta i mówi że mamy domurować węgarki. Nie wyobrażam sobie, że mam teraz kuć ściany lub zwężać drzwi. Jak wy to rozwiązaliście u siebie? Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bonie w narożach domu robiliście ze styropianu czy kupiliście gotowe?
Anula mnie zaproponowali dwa rozwiązania. 1. To zrobienie ze styropianu - tu mam dylemat bo nie jestem do tego przekonany. 2. To wylanie betonowych - tu jestem bardziej skłonny bo widziałem jak wylewali mi filary i wydaje mi się że to rozwiązanie jest bardziej pewne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszły twoje schody.

 

U nas mąż jednak zdecydował że murki będą murowane z bloczków i od góry zalewane. Mam nadzieje, że też wyjdą takie jak u was. A jaką macie szerokość murków - w którą stronę układaliście bloczki po długości czy w poprzek?

 

Co do boni to sami nie wiemy. Ja wolałabym gotowe, choć gdzieś na forum widziałam lane z betonu i wyglądały bardzo ładnie.

 

Jakiej szerokości macie opaski przy oknach i drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam :)

cieszę się że wątek żyje i ma się dobrze! Pozdrawiam wszystkich Orionowiczów i mam prośbę, abyście pokazali Wasze korytarze na górze. Planuję mój w końcu urządzić i chciałam podpatrzeć Wasze rozwiązania. Ja załączam zdjęcia pokoi moich dzieci na górze.

 

pozdrawiam,

Ola

 

Olu- zaparło mi dech z zachwytu! Też chcę już mieszkać, choć nie wiem czy będzie tak pięknie:) Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani- dawno mnie nie było, ale to wszystko z nadmiaru obowiązków. Cieszę się, że mimo iż dużo wolniej niż na początku, to jednak wątek cały czas żyje- mam nadzieję, że będzie tutaj zanim skończę choćby dół. Nie polecam budowania na odległość- trwa wieki i kosztuje majątek a i tak pewno wiele rzeczy będzie do poprawy... Ale nic to- wpadłam powiedzieć, że zaczęliśmy ocieplenie- w poniedziałek jadę wybierać tynk i odbieram płytki na małą łazienkę. Mamy jeszcze nadzieję podczas urlopu w czerwcu/lipcu wyrównać działkę i...tyle na ten rok:( NO ale nic to- byle do przodu:) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...