Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asia i Zbyszek, cudowną macie elewację :) Prześlijcie proszę dokładniejsze zdjęcie tarasu i napiszcie z czego jest zrobiony. Jest super !

 

 

Witam:-))

 

Oto kilka zdjec naszego tarasu, jest zrobiony z plytek Paradyz.

 

 

http://images69.fotosik.pl/192/84639ebc3fdeb36d.jpg

 

http://images70.fotosik.pl/192/a4b9d6cb89a29fd0.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/192/b102c9730b01e8d7.jpg

 

http://images70.fotosik.pl/192/fb34d7ab714f90d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, schody są wykonane z granitu baltic brown no i faktycznie są zrobione na wymiar, natomiast na tarasie oprócz schodów i opaski zewnętrznej są płytki granitowe

pozdrawiam Ola

 

Bardzo ładnie!!! Ale współczuję zimą....będzie bardzo ślisko....gumowe nakładki będą konieczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zimą na tarasie nie przesiadujemy za dużo :)

ale faktycznie nad jakimiś gumowymi nakładkami pomyślę :)

 

Taras, tarasem....ale na wejściu listonosz leży:):) Wiem coś o tym bo też mamy ślisko i goście przeważnie są uprzedzani zanim przekroczą furtkę:) Ale efekt przepiękny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras, tarasem....ale na wejściu listonosz leży:):) Wiem coś o tym bo też mamy ślisko i goście przeważnie są uprzedzani zanim przekroczą furtkę:) Ale efekt przepiękny:)

 

Listonosz nie dochodzi do drzwi, pocztę zostawia w skrzynce na płocie :)

a tak na poważnie to schody i sam środek podestu przed drzwiami jest płomieniowany żeby nie ślizgać się zimową porą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Listonosz nie dochodzi do drzwi, pocztę zostawia w skrzynce na płocie :)

a tak na poważnie to schody i sam środek podestu przed drzwiami jest płomieniowany żeby nie ślizgać się zimową porą

 

Oleńka ja Tobie niczego nie współczuję;-)

Listonosz, listonoszem...., ale piekniejszych schodów na tym forum do tej pory nie widziałam:-))))

Edytowane przez Asia & Zbyszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

niewiele osób tu ostatnio zagląda na to forum a ja mam takie pytanko,

 

czy jest ktoś kto ma (albo ktoś widział u kogoś) w jakiś sposób odgrodzoną kuchnię w orionku od reszty domu?

 

mieszkam w orionku od 6 lat i codziennie utwierdzam sięw przekonaniu, że powinnam mieć kuchnię zamkniętą....

jak uważacie: czy dobrym pomysłem byłoby postawianie ścianki (gipsowej) wzdłuż schodów łączącej salon z kuchnią i jednocześnie odgradzającą schody od jadalni i zrobienie wejscia do kuchni przy spiżarce?

 

jakoś noszę sieostatnio z takim zamiarem ale mąż nie chce słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele osób tu ostatnio zagląda na to forum a ja mam takie pytanko,

 

czy jest ktoś kto ma (albo ktoś widział u kogoś) w jakiś sposób odgrodzoną kuchnię w orionku od reszty domu?

 

mieszkam w orionku od 6 lat i codziennie utwierdzam sięw przekonaniu, że powinnam mieć kuchnię zamkniętą....

jak uważacie: czy dobrym pomysłem byłoby postawianie ścianki (gipsowej) wzdłuż schodów łączącej salon z kuchnią i jednocześnie odgradzającą schody od jadalni i zrobienie wejscia do kuchni przy spiżarce?

 

jakoś noszę sieostatnio z takim zamiarem ale mąż nie chce słuchać...

 

Agakaz83

 

Nigdzie nie widzialam, ale pomysl ciekawy-tylko czy nie bedzie zbyt klaustrofobicznie? Schody macie jak w planach No to mi dalas do myslenia:) A moglabym niesmialo [poprosic o zdjecia kuchni? Caly czas bawie sie z ustawianiem I mysle czy zburzyc spizarke i fajnie byloby zobaczyc jak Wy to rozwiazaliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy dobrym pomysłem byłoby postawianie ścianki (gipsowej) wzdłuż schodów łączącej salon z kuchnią i jednocześnie odgradzającą schody od jadalni i zrobienie wejscia do kuchni przy spiżarce?...

W naszym Orionku ściana wzdłuż schodów wynika z zastąpienia schodów drewnianych - lanymi. Po jednej (od salonu) i drugiej stronie jest ściana i zrobiona jest murowana klatka schodowa. Zajmuje ona sporo miejsca i jak bym chciał postawić dodatkową ściankę oddzielającą kuchnię to wydaje mi się, że jadalnia zmniejszyła by się do mini rozmiarów. Ale pomysł ciekawy.

Edytowane przez bikkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agakaz83

 

Nigdzie nie widzialam, ale pomysl ciekawy-tylko czy nie bedzie zbyt klaustrofobicznie? Schody macie jak w planach No to mi dalas do myslenia:) A moglabym niesmialo [poprosic o zdjecia kuchni? Caly czas bawie sie z ustawianiem I mysle czy zburzyc spizarke i fajnie byloby zobaczyc jak Wy to rozwiazaliscie.

 

chętnie wstawięzdjęcia aktualnej kuchni ale nie bardzo wiem jak sie to robi... pomocy?

 

no i nie burz spiżarki bo jest na maxa pojemna a kosztem spiżarki zyskać max 2 szafki więc nie wiem czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...