Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 8,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie drodzy Orionowicze :)

 

W moim przypadku jest to powrót na forum po latach - a dokładnie po 10-ciu latach ...

Ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :)

Jak to zwykle bywa gdy wybuduje się dom i zamieszka w nim - człowiek przestaje na forum uczestniczyć - i zaczyna po prostu mieszkać ...

 

W moim przypadku w międzyczasie jeszcze nastąpiła awaria kompa i utrata wszystkich haseł i danych, własna firma, mnóstwo innych zajęć - i przez to odcięcie od forum na kilka lat ...

 

No ale teraz "wybudziła" mnie ze snu zimowego koleżanka Iwona Wawrzyniak1 - więc jest okazja do come back :)

 

Pozdrawiamy wszystkich z naszego Oriona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Orionkowicze.

Zmotywowana przez Poblitoo do wypowiedzi, dziękuję Wam wszystkim za cenne rady i wskazówki. Mimo, że nie wypowiadałam się do tej pory na forum, to z uwagą czytam Wasze posty i dzięki między innym nim budowa przebiega sprawniej. Nasz Orionek już stoi:)- chociaż do końca budowy to jeszcze daleka droga. Dla mnie to ogromna satysfakcja, gdyż praktycznie domek wybudowałam sama, bo mąż musi zarabiać na realizację marzeń "poniewierając się po Świecie' no cóż polskie realia.

Chętnie zobaczylibyśmy inne Orionki w okolicach Wrocławia i Opola. Zapraszamy również do nas. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Orionkowicze.

Straszna cisza....., chyba wszyscy jeszcze śpią zimowym snem, a tu wiosna i czas się obudzić:cool:.

My już zaczęliśmy działać i jak to na budowie kolejne schody:eek:. Mam pytanie o przyłącz wody. Ile kosztowało Was podłączenie wody od głównej linii do studzienki z licznikiem( cały materiał i robocizna). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki Duch !!!! Pablitoo powrócił !!!!! jak to miło, że forum powoli odżywa :) Jeśli chodzi o przyłącz wody, to ja niestety nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam. Tyyyyyyle czasu minęło. Zaczynaliśmy budowę korzystając na bieżąco z rad pablitoo, dlatego ten powrót cieszy :) a czas tak szybko leci- zaczynaliśmy tu z Wami budowę, a już mieszkamy prawie 4 lata .

Cieplutko pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, stara gwardia Orionkowa wciąż żywa :) My mieszkamy już trzeci rok. Jest tak jak sobie wymarzyliśmy, i szczerz mogę ten projekt polecić. Oczywiście zawsze jest coś co zrobiło by się inaczej ale ogólnie jest OK.

Co do pytania IwonaWawrzyniak1 to niestety ale to był już etap kiedy przestałem spisywać wszystkie wydatki i też nie pamiętam ile tego wyszło.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, stara gwardia Orionkowa wciąż żywa :) My mieszkamy już trzeci rok. Jest tak jak sobie wymarzyliśmy, i szczerz mogę ten projekt polecić.

 

Witaj bikkers - kopę lat jak to mawiają :) - fajnie Was wszystkich tutaj widzieć :)

 

Muszę po tych wszystkich latach mieszkania w naszym Orionie zrobić trochę zdjęć domu i naszego ogrodu i mojej winnicy :))) - no i się pochwalić :)

Może to będzie znowu jakaś inspiracja dla wszystkich co teraz budują Oriona :) - to bezapelacyjnie wspaniały projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 5 weeks później...

...No i Ty bikkers- zakończyłeś fotorelację na stanie surowym. Czas nadrobić zaległości :) :) :)

Hej ludziska. Miesiąc czasu się zbierałem ale lepiej późno niż wcale :) W stopce kilka nowych fotek. Nie wrzucam dużo zdjęć bo chociaż mieszkamy już ponad dwa lata to na zewnątrz nie ma jeszcze tynku (może na wiosnę) a w środku łazienki na górze. Zachęcam pozostałych do pochwalenia się swoimi Orionkami. A tak przy okazji, facebook mi powiedział że Pablitoo ma dziś urodziny: Sto lat, sto lat... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...