Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

Pieknie tu u Ciebie. Czy można dowiedzieć się, gdzie mozna dostać tego Ghosta? Chodzi mi o sprzedaż przez Internet

 

dziki, Ghosta mozesz kupic w np zoom zomie i deco24.pl - jak wpiszesz w googla hasło Ghost to ci wyswietli.

 

 

Lutajko gratuluję Ghosta no i dobrego gustu u Męża Bawcie się dobrze, ten strój to mi na troszkę skąpy wygląda oj bedzie sie działo

 

dziekuje, M - niczego sobie. strój jak na Hawaje przystało :lol:, działo sie działo!!! :oops: :wink:

 

Lutajko, piękny ten Twój Ghost!!! Gratuluję Twojemu M. odbrego gustu i umiejętności zakupu prezentów, które absolutnie oczarują żonę))

 

Pomysł na imprezkę przedni - nie zapomnij poćwiczyć hula:))) strój masz idealny więc z pewnością będzie się działo)))

 

jeszcze tylko drinki z palemką i.....

 

ALOHA:))))))

 

oczarował, do dziś oczu nie mogę oderwać, od Małża też :lol:

HULA - ćwiczyłam i to bardzo, i drinki z palemką też były....

 

ALOHA....

 

Gratuluję i zazdroszczę ghosta Mąż - mucha nie siada

 

dziekuje a co do M - nie zaprzeczę, kochany jest.

 

taki kawałek plastiku, a jak cieszy, prawda? gratuluję prezentu, wygląda niezwykle nobliwie w towarzystwie trójnóżki w etoli.

 

Famelia napisał:

Mąż - mucha nie siada

 

Lutajka, koniecznie przekaż to mężowi!

 

oj cieszy, cieszy!!!!!

oczywiście przekaże :lol:

 

p.s. dzieki za dedykację.

 

MichAsiek - ja bym kupiła ten cieńszy, nie wiem co bedziesz szyła ale powinien wystarczyć, filc sam w sobie jest dodyć sztywny, napewno nie opadnie a jak jeszcze wypchasz watką lub ociepliną to nie będzie problemu.

ten 4 mm ciężko sie szyje.

 

a teraz relacja z mojej Hawajskiej...

 

działo sie działo!!!!

stroje wszycy mieli wystrzałowe, taniec hula i nie tylko, drinki z palmami - o tych było aż nadto, zamroczona powyższymi, wytańczona - padająca z nóg - padłam na moje łoże o 4.00 rano :lol: :oops: :wink: :roll:

 

rano - katastrofa!!!!!!

 

10.00 - zadzwonił telefon - myslałam, że oszaleje, pozycja pionowa niemożliwa do osiągnięcia, ból głowy nie do zniesienia, ide spąc!!!

 

13.00 - powoli staram sie pionizować, jednak moje ciało zdecydowanie woli poziom, głowa nadal boli :roll: ,

moj M w tym czasie zdążył posprzątać cały bajzel poimprezowy, mi cięzko doczłapać sie nawet do łazienki.

dziadkowie przywieźli dziewczyny- Boże prosze zeby tylko były zmęczone!!!!

były,ku mojej wielkiej uciesze, idę spać, znowu!!!!

 

16.30 - wygramoliłam się z łożka, hurra mogę osiągnąc pion!!!! głowa jednak nie odpuszcza.

do wieczora siedze na kanapie -delikatnie mówiąc zblazowana,

 

22.00 - ide spać snem sprawiedliwego....

 

6.30 dziś rano - wstałąm i nadaję się do życia!!!

 

wybaczcie ale zdjęć nie zamieszcze - nie przejdą cenzury - no chyba że znajde takie co to sie ewentuanie nada i mnie przez nie nie wywalą z FM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pieknie tu u Ciebie. Czy można dowiedzieć się, gdzie mozna dostać tego Ghosta? Chodzi mi o sprzedaż przez Internet :)

 

Ja widziałam go ostatnio na Allegro :o :D

Tutaj http://www.allegro.pl/item886250989_krzeslo_louis_ghost_oryginalne_kartell_starck.html

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutajka wielkie dzieki za podwiedz w sprawie filcu :D Bede nabywac juz niebawem 8) i zobaczymy co z tego dalej wyniknie :wink:

Pozdrawiam :D

 

PS. Oj, imprezka urodzinowa chyba rzeczywscie byla niezapomniana :wink:

Calodzienne wstawanie mowi samo za siebie :wink: i zazdroszcze tego, ze dzieci po przyjsciu od dziadkow grzecznie daly Ci dalej pospac :lol: Moje juz dawno tego nie robia :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie jeszcze w jednej sprawie podpytac. Pisalam juz o tym na watku o pokoikach dzieciecych, ale nic chyba nie zaszkodzi jak tutaj tez sprobuje.

Jak mowi przyslowie "co dwie glowy to nie jedna", wiec TYLE madrych glow moze akurat cos doradzi :wink:

Kupilismy do pokoju maszej corki tapete z kwiatkiami (chcemy przykleic trzy paski, nie na cale sciany) i dowiedzialam sie, ze taki sam motyw wystepuje tez na innych elementach wyposazenia wnetrz, np. jako naklejka lub material. Chcialam zapytać czy moze gdzies przypadkiem nie spotkalyscie sie z takim motywem??

Tapeta wyglada tak

 

Licze, ze moze uda sie cos znalezc.

Pozdrawiam raz jeszcze zyczac milego dnia:D

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam : )

 

Lutajko - jesli dobrze pamiętam, to Ty oklejałaś szafę tapetą, prawda? Możesz mi powiedzieć, czy do tego celu stosowałaś jakąś specjalną tapetę, meblową? czy taką zupełnie normalną, ścienną? zastanawia mnie również sposób przyklejenia - też zupełnie zwyczajnie na klej do tapet?

 

zastanawiam się nad naklejeniem tapety na przezroczyste drzwi szafy - szklane to to nie jest, raczej jakieś pleksi - i zastanawiam się jak to wykonać. jeśli więc masz jakieś sprawdzone sposoby, to będę wdzięczna za radę : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zarobiona jestem od początku tygodnia, nie mogę sie wygrzebać, od pracy aż furczy, biurko zawalone papierami, spotkania, zebrania w przedszkolu, dzien babci i dziadka.....pędzę jak szalona!!!!!

 

też tak macie???!!!! ( pytanie retoryczne,pewnie że tak!!!)

 

a tu by sie chciało trójnożke podrasować i inne duperele porobić, książkę poczytać, jakiś film obejrzeć, nie mówie już o szperaniu w necie i szukaniu inspiracji, mebli, bibelotow i tym podobnych..... :roll:

 

..... pomarzyć można!!!!

 

dobrze, że jeszcze czas na jogę wygrzebałam.....tego nie odpuszczę!!!

 

zastanawiam się jak tu wydłużyć dobe, bo tyle jeszcze chciałabym zrobić???

sen ograniczam do 6 góra 7 godzin i jakoś i tak czasu na wszystko brakuje.

 

uważam sie za osobę dosyć zorganizowaną ale jak macie jakieś propozycje jak tu WYDŁUŻYĆ dzień, szczególonie na te drobne przyjemnostki, niekoniecznie dotyczące życia codziennego ( patrz garów, zakupów, prania itp) to ja POPROSZĘ!!!!! :roll:

 

ale marudze, co??? :roll:

 

ale jakoś w tym tygodniu nie ogarniam wszystkiego, brak snu daje sie we znaki, Matylda budzi się w nocy i nie spi po 2 -3 godziny, cholerna alergia.

tak więc z 6 godzin snu zostaja mi 3-4, ja wkurzona, małż też - na zmiane masujemy Małą, a ona tylko mówi przez sen, mamuć - masuj, tatuć-masuj,tak ją wszystko swędzi, serce sie kraja.

Ty sie człowieku starasz, uważasz co dziecko je, żeby sie nie uczuliło a dziecko pójdzie do przedszkola zje jedną paskudną rzecz, o której Panie wiedzą, że nie może( no bo podałam na początku roku i stale przypominam) ale im sie zapomniało i co????

 

wielka dupa!!!!

 

całe starania na nic, znowu masa leków, maści i innych mazideł.

czasami to mam ochote te kobiety powiesić, jakbym im kazała zapłacić za leki to może by już nie zapominały!!!!

 

i jeszcze dziś nam sie ( znaczy sie Matyldzi) katar przypałetał!!!

 

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :x

 

to się wyżaliłam, no bo dusić w sobie nie można, bo się jeszcze uduszę, a tak poszło w eter i mi lepiej.

 

myśl pozytywnie kobieto!!!!! POZYTYWNIE!!!!

 

tak, zdecydowanie mi lepiej :lol: :wink: :roll:

 

koniec maruderstwa.

 

******

 

zaległe odpowiedzi:

 

DAWAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!

no co ty oszalałaś!!!! ja chce tu na tym forum jeszcze troche pobyć!!!spotkamy sie to ci pokaże ubaw po pachy :lol:

 

Od razu przypomina mi się drugi odcinek Cougar Town i zdjęcia Courtney Cox

 

dobre!!! :lol:

 

Nelli Sza - dzieki za wyreczenie

 

MichAsiek - odpowiedz na prive

 

maartaa - witam i służe pomocą.

tak oklejałam, tapeta zwykła, papierowa, klej również. trzeba tylko dużą ilość kleju położyć najlepiej na tapetę i na szafę, wtedy nie powinna się odklejać.

co do pleksi - to radze najpierw na próbę naklej maly kawałek i poczekaj tydzien dwa, jest to dosyć śliska tekstura i nie wiem jak sie bedzie zachowywać na niej tapeta. Możesz też spróbowac przetrzeć tą pleksi - drobnoziarnistym papierem ściernym co może poprawi przyczepność ale na dobre zniszczy drzwi.

powodzenia.

 

****

 

tyle wywodów na dziś,

przy okazji, życzę wszystkim wytchnienia i chwili spokoju tylko z sobą.

lecę dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś co nie przypadnie Ci do gustu:teraz masz maksymalnie dużo czasu dla siebie,właśnie teraz. Po czterdziestce(i dalej) będzie czas umykał tak,że zaczniesz szukać tego,który go kradnie. Zacznie się poniedziałek i za moment jest piątek. Ktoś podprowadza mi resztę tygodnia! :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutajko prawdziwy katarsis :lol:

Kurde jakbym czytała o sobie, dla mnie doba też jest za krótka co najmniej o 5 godzin :evil: Macie niezłą jazdę z tą paskudną alergią :evil: w jakim wieku jest Twoja Mała? my mamy podobny problem u naszego 22 miesięcznego synka, głównie z tego powodu nie chodzi do przedszkola tylko opiekunka przychodzi do nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, wielkie dzieki za wsparcie. Matylda już lepiej, Matka czyli ja już sie wyspałam i też mi lepiej :lol: :wink:

 

teraz masz maksymalnie dużo czasu dla siebie,właśnie teraz. Po czterdziestce(i dalej) będzie czas umykał tak,że zaczniesz szukać tego,który go kradnie.

 

kurcze, ja już mam wrażenie ze ktoś mi kradnie czas, aż sie boje co bedzie później. :o :roll: ale za radą będę korzystać ile się da. dzięki. :wink:

 

Anets s - Matylda ma 3 lata, nie mogę sobie pozwolić na rezygnację z przedszkola, poza tym ona bardzo lubi tam chodzic.

 

Damimax - dałoby radę, własnie się nad tym zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda jest jeszcze malutka,ale wkrótce sama będzie przypominać o tym,że czegoś nie wolno jej jeść. Musisz z nią o tym rozmawiać, gdy ma kłopoty ze zdrowiem. Co do przedszkola to rozmawiać trzeba z wychowawczynią grupy,a ona znajdzie sposób na to by nie podać jej ryzykownego pokarmu. Kłopot może być w przypadku kilku produktow ,bo wtedy trzeba gotować oddzielnie,a to w publicznej placówce może nie byc możliwe. Pozostaje zmiana placówki(w ostateczności)Cieplutko w ten mroźny dzień pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta s, Swojaczka - dzieki za słowa pocieszenia, rozmowy z paniami to u mnie chleb powszedni, niestety panie czasem zapominają co Mała może, niekiedy taki jest jadłospis ze moje dziecię nic nie może jeść, wchodzi wiec opcja "Matko gotuj sama" - tak też chyba zrobię. Ot co.

 

***

 

Minął kolejny weekend, dziewczyny sie wykaraskały z choróbska, z taj okazji, znaczy się, uwolnienia się od kiszenia siebie i Panien w domu - zaliczylismy kino.

Księżniczka i Żaba - byłam, widziałam, pośmiałam się, polecam. Córcie wyszły z kina w iście szampańskim nastroju (jeśli dzieci szampański nasrój miewają, no bo wiadomo pijać nie piją - bynajmniej moje) ale nastrój był.

 

tak, tak, Matka zadowolona, że dzieciaki do przedszkola pójdą, w pracy zaległości nadrobią się, może się jeszcze artystycznie uzewnętrznie i ogarnąć dom też może sie uda. Plan działania był ambitny.

 

był - bo niestety legł w gruzach - owa Matka sama się poskładała, leży teraz wymięta z oznak życia, z oczami jak żaba (nie ubliżająć żabie, bo żaba wygląda zdecydowanie lepiej niż ja), nosem jak trol i mięsniami z waty.

:cry: :evil: :x

 

a było miec taki plan, po co planować jak wiadomo, że szlag to trafi, przynajmniej u mnie tak bywa.

 

no ale mogę sobie bezkarnie cały dzień w łożku leżeć, odespać co zaległe nocki, pobuszować w necie i nic nie robić. :lol:

 

ciekawe ile wytrzymam z tym leżeniem 1, 2 dni??? obstawiajcie!!!! :wink:

 

a tak z innej beczki,

przy okazji wyjscia kinowego, odwiedziałm kilka sklepów celem kupna pięknego, ciepłego golfu, no bo zima w pełni.

A tu co - ZONK, ZONK,ZONK - nic to że za oknem -15 i więcej w sklepach WIOSNA panuje, I TO PEŁNĄ GĘBĄ.

NIE KUPIŁAM NIC!!!!! O golfie to tylko pomarzyć można.

O wyprzedażach też już można zapomnieć. :o :evil:

 

Ja nie wiem czy ci MANAGERZY sklepowi nie wiedzą, że są matki, którym dzieci chorują i pracę mają i inne zajęcia też i że czasu na wyprzedaże BRAK.

Optuję za tym aby ci owi MANAGERZY - uwzględnili powyższe i wydłużyli okres SELL TIME!!!

 

A teraz idę sie zakopać w pielesze z gorącą herbatą 20 już chyba dzisiejszego dnia.

 

"pociągające" pozdrowienia for ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie, nie ma tak dobrze. inni nie mogą mieć lepiej niż my. naślę na Ciebie księdza po kolędzie :wink:

zdrowiej, ciotka, bo w sobotę pijemy... :wink:

 

to ja ci ciotka chetnie oddam to moje choróbsko z całym inwentarzem katarowo-żabowo-bólowym. :wink:

 

ta, pijemy chyba soczek owocowy - toż to kinder bal :lol:

 

*****

 

Moje cudne dziecię, to młodsze - Matylda - ma dziś 3 urodziny i wiecie co nie mogę uwierzyć, że to już tyle czasu minęło, dla mnie ona wciąż jest taka malutka - osz Matkowe rozczulenie. :)

 

A oto jubilatka we własnej osobie

 

 

 

Dla Niej wszystkie misie świata

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...