Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam nowych gości: Agatek751, avikavonboger, igaijarek,, dziekuję za miłe słowa, liczę na kibicowanie i uwagi.

 

o to to się nie martw! chętni się znajdą

 

prawidła szok! pewnie kupiłaś nowe i nas oszukujesz:>

 

no mam nadzieję, bo zarosne "gratami" :wink: :lol:

 

I tu w tym watku i na innych!

Porzucam tym samym moje "ulubione" forum na Gazecie...

 

no ale, żeby nie było, że przeze mnie :wink:

 

Martu, pinkmaggituz - dzieki za udział w konkursie, nagroda będzie a jakże, więcej na blogu.

 

P.S. - kurs wianków też będzie, jak zbiore niezbędne materiały :wink:

 

****

 

Generalnie uważam, że Walentynki to kicz i chmara, napędzanie koniunktury itp, w końcu to nie nasza tradycja tylko nabyta z USA przyszła, bo tam tak fajnie :roll:

Ograniczanie okazywania uczuć do jednego dnia w roku bo to dzień Zakochanych, to dla mnie paranoja, Panowie przynoszą kwiaty, prezenty, wszędzie serca, miśki i podobne cuda miłosne a gdzie prawdziwe uczucie????

 

Dla mnie ważniejsze są te codzienne rzeczy, która bez słów mówią"kocham", przytulenie, pomoc, uśmiech, rozmowa, spojrzenie i wiele innych drobnostek bo to własnie z nich skłąda się życie. Nie zaprzecze,że miło jest dostać bukiet kwiatów czy bieliznę ale bardziej cieszy jak, to tak bez okazji, po prostu bo cie kocham!!!

to tyle mojego zdania na temat Walentynek- mam nadzieję, że nie daliście się omamić tymi wszystkimi gadżetami i spędziliście ten dzień naprawdę ze sobą.

 

tak przy okazji - kupiłam dla mojego M. nie na Walentego, tylko bo chciałam i mi się spodobało, a że termin się zbiegł, no cóż...

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=9216

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=9215

 

smakowało..... :wink: :lol:

Edytowane przez Lutajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzię taką buteleczkę można kupić?

Ostatnio kupilismy z moją małzowinką buteleczki w bellemaison dwie malutkie do łazienki( na fotkach wydawały sie być większe) w podobnym stylu:)

 

a co z rocznikiami 76 i 78:):)

 

witam chyba pierwszego Mężczyznę w moich progach :) , miło mi.

buteleczki to via allegro

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13863521

aktualnie nic nie wystawia, ale zawsze mozna zapytać.

 

rocznik 76 - potwierdzam dobry, małaża mam z takowego, 78 - niewiem, ma 7 więc pewnie też. :wink:

 

agatek751 - 75 - też dobry!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noż kurna, na razie nic nie majstruję, leżę, znowu grypsko mnie dopadło, ktory to już raz??? niewiem.

 

wszystko leży razem ze mną odłogiem: półka, jajka na wielkanoc, wianki, wieszaczki, które to sobie wymyśliłam z desek i co tam jeszcze...

 

musi poczekać...

 

ale pokażem jak wydobrzejem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noż kurna, na razie nic nie majstruję, leżę, znowu grypsko mnie dopadło, ktory to już raz??? niewiem.

 

wszystko leży razem ze mną odłogiem: półka, jajka na wielkanoc, wianki, wieszaczki, które to sobie wymyśliłam z desek i co tam jeszcze...

 

musi poczekać...

 

ale pokażem jak wydobrzejem. :lol:

 

zdrowia zycze

widze ze Ty tak jak ja.......ja od stycznia chodze przeziebiona, niby 2-3 dni jest dobrze ale gardlo boli caly czas i temperatura czesto wraca :roll: a do lekarza tak daleko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...