Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co to sie wyrabia, ja zamiast pisac co sie u mnie dzieje to ostatnie kilka dni nadrabialam zaleglosci u Monah, :D

no ale juz pozadeczek tam zagoscil i latwiej bedzie to ogarnac, :roll:

 

bedzie czas na nardabianie zaległości, moze choc troche podgonie.

 

Budowa:

Panowie nadal szaleja, w ciagu ostatniego tygodnia wylali stropy, postawili komin, scianki do wc-ta i wiatrołapu, niezle!!!

 

wizualnie nic sie nie zmienilo wiec fotek mnie dokladam.

 

Wnetrza

 

KORYTARZ

Ostatni tydzien byl pracowity, zabralam sie za odnawianie szafeczki, ktora prawdopodobie stanie w korytarzu,jeszcze nie jest skonczona ale juz i tak jestem zadowolona. :lol: :lol:

Znalazlam ja w garazu, była w oplakanym stanie, oczyszczanie z farby zajelo mi tydzień - miala chyba z 5 warstw farby wszelakiej masci!!!!!

 

jak ja oczysciłam i wyszlifowalam to wygladała tak:

 

 

 

Załozenie jest takie:

szafeczka pobielona,poszarzona, poprzecierana z czarnym chwostem na gałce na tle ciemno szarej sciany.

 

bedzie dobrze co nie???

 

po wstepnej obrobce wyglada tak:

 

 

 

pewnie skoncze ja do piatku to pokaze efekt, trzymajcie kciuki.

 

Jesli chodzi o dalsza koncepcje korytarza to przedstawia sie tak:

- ściany szare

- bielona, poszarzona,przecierana szafeczka na pierdolki

- białe szafki na buty IKEA HEMNES szt 2 o te:

 

http://www.ikea.com/PIAimages/0092824_PE229548_S4.JPG

 

- bielone, poszarzone, przecierane drzwi do wneki na wieszaki szt 1.

drzwi sa w garazu - stare jeszcze pamietaja lata 50-te XXw, sa od starej werandy,ktora kiedys byla w tym domu,jak poszukam stare fotki to wrzuce.

mam zamiar je oczyscis - pewnie znowu z 5 warstw starej farby :roll: :roll: dokupic zawiasy, w miejsca po szybach wstawic lustra i juz,

 

juz je widze beda cudne!!!

 

maja zaslonic wieszaki na kurtki tudziez inne duperele znajdujace sie w korytarzu.

niecierpie jak wisi mi na wieszakach po 3-4 kurtki malża i wszytkie sie przydadza i ani rusz je schowac do szafy, wiec do szafy a własciwie drzwi schowam wieszki i nie bedzie "Bajzlu" jak to mowia w Pyrlandii.

 

- bielone,poszrzone,przecierane lustro zrobione ze starego okna, na razie prezentuje sie tak:

 

 

pomaluje dodam gore- korone

np taka jak ta druga:

 

 

 

 

wstawie tafle lustra i bedzie glamourowe lustro nad szafki na buty.

 

aha i marzy mi sie jeszcze jakis stolek, cobym wygodnie mogla buty zalozyc,

 

jaki to sie zobaczy.....

 

na dzis to tyle...

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bogumil i zagladaj, zapraszam!!! :D

 

A teraz wracam do moich wnetrz.

 

 

cd KORYTARZA

 

tak jak sobie założylam skonczyłam szafeczke do korytarza i jestem z niej BAAARRRRDZOOOOO dumna!!!! :wink:

 

a prezentuje sie tak:

 

 

 

i w szczególe:

 

 

 

udało mi sie też wygrzebać drzwi o których pisałam, stoja w magazynie pozasłaniane czym sie da, zrobiłam fotke ale tylko do polowy. Póki co nie prezentująsie za dobrze ale zamierzam je zrobić tak jak szafke.

 

a to one same:

 

 

 

zeskrobię farbe, oczyszcze i bedą jak nowe!!!!

a co!!! :lol: :lol:

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafeczka wyszła bardzo ciekawie, podziwiam zacięcie ! co do drzwi to... podziwiam wyobraźnię! w na prawde pozytywnym brzmieniu, nikt by mnie w życiu nie namówił na odnowienie takich drzwi... jakiś czas temu, bo teraz zaczynamn doceniaćk urok takich rzeczy.... przygladac sie czerpac inspiracje... Nie mogę się doczekać wyremontowanych drzwi! Pozdrawiam czarodziejko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POKÓJ DZIEWCZYNEK

 

jak reszta domu, bedzie w tonacjach biało-szarych i niestety jak na dziewczecy pokój przystało musi być coś RÓŻOWEGO. Tośka lat 4,5 by mi nie wybaczyła jak nie byłoby różu!!!

Matka wiec pomyślała, pokombinowała i róż będzie ale w dodatkach.

 

a wymyśliłam sobie to tak:

 

- dwa białe łóżka

- biała komoda, stoliczek lub nawet dwa,

- białe pólki

- tylko szafa nie bedzie biała -ale taka debowa z dusza dla odmiany

- ściany bedą szare

- dodatki różowe

- i oczywiscie duuuuzo misiów i lalek :lol: :lol:

 

nowy pokój bedzie w klimacie starego pokoju, który prezentuje sie tak:

 

 

 

łózko zostanie podzielone na dwie cześci, bedzie trzeba je troche poprzycinać aby były równe ale da sie zrobić. stana pod scianami naprzeciw siebie oddzielone jakimis stoliczkami nocnymi, nad tym jeszcze mysle.

 

pokój bedzie podzielony na dwie cześci wypoczynkową - to pod skosem tam własnie stana łóżka i zabawowa- ze stoliczkami do rysowania, połkami na zabawki etc.

 

wspomniana szafa:

 

 

 

cdn...

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafeczka wyszła bardzo ciekawie, podziwiam zacięcie ! co do drzwi to... podziwiam wyobraźnię! w na prawde pozytywnym brzmieniu, nikt by mnie w życiu nie namówił na odnowienie takich drzwi... jakiś czas temu, bo teraz zaczynamn doceniaćk urok takich rzeczy.... przygladac sie czerpac inspiracje... Nie mogę się doczekać wyremontowanych drzwi! Pozdrawiam czarodziejko!

 

dziekuje bardzo,

 

wyobraż sobie AMFI ze ta szafka była w podobnym stanie co drzwi, stala zakurzona, odrapana, brudna...

szkoda ze nie zrobiłam fotki przed,przed.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe Panie- janii i marta 1210 miło, że mnie odwiedziłyście, oczywiście zapraszam częsciej. :D

 

 

MONAH- no fakt bardzo dawno nie gosciłyscie u nas, pokój przeszedł metamorfoze ponad rok temu :roll:

Szafa oklejona tapetą Flugger Nordic Leaves 304002 grey, było to jedno z lepszych posunieć, tapeta jest naprawde super ma swietny transparentny połysk, gra swiatła niesamowita.

a jak sie znudzi to mozna na inna wymienic :lol:

 

tu link do nich:

http://www.fiona-walldesign.com/Collection-c-gallery/Collection-c-search.aspx?colorid={FD031231-2F3D-40DF-973B-AB9D5925BC0A}&styleid=&paperid=&colid={C208E94A-F7B9-4299-89CA-BD2354CA7B4C}&desno=&search=&wpID={024DDFA7-120D-4630-9F10-EB468FB8C202}

 

maja rózne wzory i kolory i co najwazniejsza jest cienka papierowa a ja takiej szukalam, no i co ważne ceny nie powalaja z nóg!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutajka zdradz prosze skad ta piekna narzuta na lozko u dziewczynek patchworkowa????

 

witaj ocia79 -

ta narzuta to moj projekt,wyszperalam u mamy materiał w kratke, w secand handzie znalazlam pozostałe dwa w kropki i paski , wzór wymyśliłam sobie sama, narysowałam ,pociełam a moja ukochana krawcowa -uszyła. :lol:

 

a tak dla potomności pokazuję ja w całek krasie:

 

 

 

troche switło złe ale widać o co chodzi.

Edytowane przez Redakcja
usunięcie nieaktywnych zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...