Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

Lutajko, jest przepięknie!! Nie mogę się napatrzec - natchnęłaś mnie kobieto do działania i musze powiedzieć, że stałaś się matką chrzestna mojego bloga - dzięki Tobie odważyłam się i ...zaczęłam pisać...wątek czytam regularnie, twojego bloga też, a wnętrzami jestem zachwycona...!!

 

Też kcem taką sypialnię!! No i ten ghost...mmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Babki, to przeladowanie pomoglo!!!! :) I już od strony 8 moje oko mogło sie cieszyć widokiem każdego zdjecia :) Z kilku poprzednich stron widzialam tylko wage, lyzki by Lawson, szafke IKEI, i dlugo dlugo nic az do kuraka i znow nic potem urlop zimowy i juz od balustrady skrobania się rozkrecilo. Ciekawi mnie niezmiernie co mnie ominelo, zwlaszcza slyszac te ochy i achy ale Lutajka nie chce CI robic klopotu z wysylaniem zdjec na PW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoż ..............ależ sie rozpisałyście...............

 

to odpowiadam:

 

aczuc - dziękuje,nie zazdraszczaj tylko..........do dzieła,

 

Paty - ja się przez ciebie wyrzutów sumienia nabawie ze na bezsennośc popadniesz :-)

 

........jakiej farby ( kolory) użyłaś do zrobienia przydasia drewnianego i do stolika pobabcinego????

 

kobieto napisz krok po kroku...

 

krok po kroku:

przydaś drewniany ( IKEOWY) - biała farba akrylowa Dulux 2-3 warstwy, po wyschnięciu farba Dulux - kombinacja własy odcien szarego umieszany z białej i czarnej "na oko" nakladany pędzlemi rozcierany bukłakiem bawełnianym, lakier - i finito!!!!

 

stolik pobabciowy - szlifowany papierm sciernym, nastepnie bejca w kolorze ciemnego debu, pasta Starwaxa do bielenia drewna, polerowanie watą stalowa i ....finito!!!

 

monah , nieżle to sobie wykombinowałaś

 

no..........tylko gdzie ja się strugać nauczę?????

 

Aniazzielonego - dziekuje bardzo,

 

specjalnie dla ciebie - moj stary z łazienki

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=8904

 

martu fanka mojej kuchni tez jestem, ba nawet miłościa wielka do nie pałam,

 

"grzyby w barszczu" - to ja mam..........jak sobie ugotuję..........barszcz...............na Wigilię ne ten przykład..........a ...............efekt zamierzony wiem co robie ,w końcu to moja sypilnia, nie wszytkim musi sie podobać.............ważne że mi i wspólspaczowi sie podoba ;-)

 

Konstancjo no z ramek zrezygnowałam....................ale tych sztukateryjnych tylko, nie wyobrazam sobie sypialni bez zdjec naszych

Twoje linki fajne, myslalam o czyms takim ,tym bardziej ze do tapety "poemowej"na szafie by pasowało.................ale wchodzi jeszcze w gre zdjecie naszej czworki w wersji black and white w naprawde duzym rozmiarze,musze tylko takie zrobic....................a marzymi sie takie na plazy..............wszyscy ubrani na bialo..........lezymy........biegamy....bawimy się.....etc...........lub fotka z cyklu "real life-niedzielne poranki"- rodzina kotłująca sie w łózku(walka na poduszki)w naszej sypialni własnie...............tylko do tego to musze miec sypialnie skonczoną aby efekt był fajny - takie deja vu na ścianie...........napewno nie bede się spieszyc w tej kwestii

 

wadera- dziekuje za miłe słowa i wiare w moje mozliwości.

 

zalotnica-witam serdecznie............miło ze się w końcu ujawniłaś,czemu tak późno???.............choć...........lepiej pozno jak wcale :-)

malowałam akrylowką duluxa-jak zwykle

 

ana996ojojojjjjjjjjjjjjjjjjj, az mnie wryło w fotel (kanape znaczy sie bo fotela to w "budzie" nie mam)matką chrzestną powiadasz?????....................to mam pierwszego chrzesniaka w zyciu...........hurrraaaa..............bede podglądac i kibicować!!!

 

Juszczakówka- pieknie.............dziękuję.

 

NelliSza -nie ma za co!!! miło mi.

 

greenleaf- dzieki,sprawdze te moje strony i najwyzej powklejam nowe fotki,czy reszta tez nie widzi tych wczesniejszych fotek???? noż juz monitowalam kilka razy na FM,ze cos nie tak, myślałam,że poprawili bledy po zmianie forum.............myliłam się!!!!!????

 

anutka2 w salonie deski debowe- by http://www.walczakparkiety.pl ( dzieki myszonik) w sypialni deski sosnowe ( Nelli dzieki).............nie wiem od kogo,robione 10 lat temu przez tesciową, musiałabym dopytac.

 

dalida[/b ]witam serdecznie nowego gościa, dziekuje za pochwały i zapraszam na stałe.

 

psosin - a witam........dałas rade dwa razy.......to gratuluje!!!!!!!!! niezmiernie zachwyca mnie fakt"podobaniasię"

 

kuchnia to Fluger, natomiast salon toTikkurilla Optiva 5 G488, pokoj dziewczynek to Tikkurilla F428.

 

no to się uporałam................ale pokoj dziewczynek to juz jutro( spać isc trzeba ,srodek nocy jest- 00:48)

 

dobranoc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł na zdjęcia w sypialni - będę bezwstydnie małpować:p Małż obiecał mi sesje jak Antoś troszkę jeszcze podrosnie (a ja się zmniejszę - mam nadzieję)- wymyśliłam sobie nas wszystkich w bialych koszulach, niebieskich jeansach i na boso:) Będę oczywiście podglądać:)

 

No to poważna sprawa z tym pierwszym chrzesniakiem, teraz muszę się starać, co by takiej matuli nie rozczarować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...