Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

Ach, kolejny dzien wchodzę tu sobie i myślę, popatrzę jeszcze raz na korytarz i pokój dziewczynek, a tu kolejne cuda!! Salon jest piękny, taki domowy, ciepły, przytulny, chce się usiąść, poczytać gazetkę, pomilczeć razem...Wszystko jest idealnie zgrane i harmonijnie rozplanowane...i te schody!! Kawał WIELKIEJ i DOBREJ roboty!!

 

Tego Czacza zazdraszczam, ale namówiłam męża do wyprawy na nasze ulubione komisy w przyszłym tygodniu (jakieś 70 km od domu)...może coś przytargam:)

 

Tym czasem znów mnie zainspirowałaś i chyba spróbuję uszyć Matusi taki organizer nad łóżkiem jak mają Twoje dziewczynki, tylko nie wiem czy szyć z tkaniny czy z filcu...

 

Fotki podglądam po 100 razy, będę demolować za miesiąc mój salon i szukam inspiracji dalszych:) Już namówiłam męża na szarości:) Jeszcze wycofamy się chyba z koloru wenge w salonie, zostanie tylko w kuchni i jadalni, hurra!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lutka chciałam napisać "lipa" ...:) czyli odwrotnie proporcjonalnie do odczuć ...ale tak sobie pomyślałam zrobi się akcja zmieszania mnie z błotem i wreszcie przestanie być tak słodko ...no moja droga Czaczowe donice ...pewnie za grosze a takie wypasione ...te róże ...pewnie z ogrodu ...:) ......i widok za oknem zza stołu ...na pewnie ogród ...i ten jakże zacnie zwisający żyrandol z demobilu ...i ten twój pakt z czartem chyba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ja mam robić, jak nie wzdychać. Kuźwa już wiem że szary salon i to w 100% (muszę odszukać nr farby i do swojego kajecika zapisać). Jeju czemu jak tak nie potrafię wyobrazić swojego wnętrza w moim domku. Choć wolę bardziej nowoczesne wnętrza podpatrując u Ciebie jestem w rozterce (żeby nie napisać w rozkroku) bo te Twoje klimaty to takie domowe i bije z nich ciepło domowego ogniska (kurde ale domowo). Cieszę się że pokazujesz i inspirujesz muratorki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów czuję się usatysfakcjonowana tym co stworzyłaś. Piękne wnętrza ze schodami,podłogami,kozulą itd itp itd Co do storczyków,są ładne i mają ciekawe opakowania,ale na tym polu ja mam niezłe osiągi bo posiadam stadko storczyków okupujące zachodnie okno .Kocham je a one odpłacają mi swoją urodą Niezmiennie ciepło pozdrawiam. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie,

 

dziekuje za wszyskie przemile komentarze i zachwyty, ropisze sie nad nimi skrupulatnie jak na dluzej bedzie mi dane zasiac przed kompem.

 

jestem ale o wirtualnym swiecie nadal marze.............patrz netu nadal brak..................dlaczego, nie bede pisac bo sie za bardzo tym tematem denerwuje, ba nawet nie bede pisac kiedy bedzie ow net...............bo nie wiem!!!!!!!

jestem choc ledwo zywa, dopadlo nas pierwsze jesienne przeziebienie..............tak wszystkich bez wyjatku!!!!,

chodzimy, smaramy, raczymy sie herbatkami z cytryna i innymi takimi..............juz od tygodnia................ale przejsc nie chce.

 

do tego na glowie;

a) stolarz montujacy listwy - sa cudne, stolarz rownie przeuroczy i dowcipny ale to pewnie Monah juz pisala,

b) ekipa remontujaca lazienke - idzie ku koncowi!!!!!

c) rozpakowywanie, rozpakowywanie, rozpakowywanie...........czy to sie kiedys skonczy???!!!

 

w telegraficznym skrocie to tyle.

 

pozdrwaiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Lutajko, dołączam do grona pozostających w ekstazie na widok Twoich pomysłów wnętrzarskich i "zdolności manulanych rąk":)))) Cudnie!!! Kominkiem kożlanym jestem oczarowana! szkoda, że u mnie tak się nie da, ale co tam zawsze mogę się zagrzać u Was:)))

 

ps. z racji dłuugiego niebytu na forum z pewnym opóźnieniem gartuluję przeprowadzki! oby Wam się mieszkało jak najlepiej!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje,

 

tak: nadal nie mam netu,

 

tak:- nie wiem kiedy bedzie,

 

tak: dzialam w tej kwestii jak lwica, przychodzą rozni panowie "znawcy" i a to kabelka nie moga znalezc ,a to ów kabelek sie przepalil, zardzewial, zniknal itp,itd???? a netu jak nie było tak nie ma, szlak mnie trafia!!!!!

 

dodatkowo chorobsko zadomowiło sie u nas niczym pan i wladca na włościch i odpusciło dopiero po 3 tygodniach, koszmar jakis czy co???

 

powoli wracam do normalnosci,mam nadzieje ze uda mi sie znalesc chcoc chwile czasu w pracy i pokaze zaleglosci wnetrzowe i cos nieco wiecej napisze.

 

dziekuje za mile komentarze starym odwiedzajacym (wszystkim razem i kazdemu z osobna) i witam nowych gosci (magdala19,joliska) ,jest mi bardzo miło was goscic.

 

dziekuje ze pomimo mojego milczenia nadal tu zagladacie.

 

pozdrawiam.

 

P.S. Magdala19 - tak malowałam Tikkurilla, farba lateksowa, numeru nie pamietam, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Lutajko.

Co ja tu będę dużo mówić. Moim achom i ochom nie byłoby końca toteż pomilczę w zachwycie jak zawsze, gdy tu zajrzę.

I dalej będę podziwiać i kibicować.

 

Przychodzę także z prozaicznym pytaniem.

Wypatrzyłam w Twojej kuchni podwójne gniazdka elektryczne ułożone po przekątnej. Skądżeś je wytrzasnęłą???

A przy okazji nasuwa się drugie............ czy do zamontowania takiego gniazdka niezbędne jest takie samo ułożenie puszki???

 

Liczę, że problemy z netem rozwiąża się niebawem i naszym oczom ukażą sie kolejne cudne pomysły.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...