Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też się przywitam

Monika jestem

i smiem twierdzić, że fajnie tutaj

podoba mi się bardzo, podobnie jak u Monah

szczególnie te wszystkie przydasie robione samodzielnie - masz talent dziewczyno

salon piękny - podłoga mmmmm...., kuchania rewelacja - przytulna, ciekawa, mało kto ma taką

a ten okap!!!!!

uwielbiam SMEGA

i jeśli mogę zapytać jak krok po kroku powstawało biedronkowe pudełko po ciastkach i przeistoczyło się w pojemnik na chleb? Co kupić i od czego zacząć? Chciałam zrobić coś podobnego dla mojej przyjaciółki - ona kocha takie rzeczy - fajny był by prezent świąteczny - pomożesz? z góry dziękuję

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem......wróciłam z tygodniowego pobytu u mej siostry w UK w przecudnym miasteczku Canterbury http://www.canterbury.co.uk , jesli będziecie mieli okazje pozwiedzać to polecam z pełną odpowiadzialnoscia, jest przeurocze. Ja wizutuje je juz 3 raz i za kazdym razem odkrywam je na nowo.

 

wróciłam chora................

 

chora..............nie fizycznie a psychicznie................po odwiedzeniu Nextów, M&S, TK Maxxów, Debenhamów i kilku podobnych z:

 

a) ciuchami dla dzieci - oszalałam..................oczywiscie zakupy poczyniłam

 

b) pierdołami wnętrzarskimi - tu to ześwirowałam dokumentnie............................ i nie moge sie otrzasnac......................zakupiłam troszke.......................kupiłabym wiele wiecej gdyby zasób mojego portfela nie kurczyl sie w tak oszałamiającym tempie..................o zgrozo!!!!

 

POTRZEBUJE ODTRUTKI !!!!!!

 

zdobycze moje.....

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29865

 

tabliczki - tych tu bez liku................postanowiłam zaczynam kolekcjonowac te "Homowe" - prosze o namiary wszelakie na powyzsze:-)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29867

 

i inne.....

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29868

 

i stempelki pieknej urody..............przydadzą sie do prac decou.....i nie tylko

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29866

 

a to wyszperałam na ogrodzie siostrzanym, uchwyty do szafeczki, wyzebralam a jakze, o mało nie przywiozłam calej szafki do ktorej szuflad byly przytwierdzone,

no nie mogłam bo

a) samolotem leciałam i nadbagaż juz był..............:-(

b) zniszczona była bardzo i odratowanie jej graniczyło by z cudem

 

ale uchwyty mam.....

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=29869

 

szwędałam sie po wszystkich mozliwych sklepach z artykułami do domu....................wierzcie mi o moze zabić!!!!

 

dotarłam na targ staroci..........całe szczęśćie tylko jeden.........bo to może zabić podwójnie!!!!

 

 

i prawie nie zyje z rozpaczy ze nie mogłam kupic wiecej, wiecej,wiecej!!!!!

 

a i ozdoby swiąteczne- tam juz wystawy żyja Gwiadka i to na całego!!!!

 

i gazet z inspiracjami swiatecznymi tez sobie przywiozłam.....................przegladam i umieram!!!!!

 

CHORA JESTEM.......wiem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wróciłam chora................

 

chora..............nie fizycznie a psychicznie................po odwiedzeniu Nextów, M&S, TK Maxxów, Debenhamów i kilku podobnych

(...)

 

CHORA JESTEM.......wiem......

 

normalnie CI zazdroszczę

a choroba się nie przejmuj:hehe:

większość z nas tu choruje i to na nieuleczalną chorobę :rotfl:

Edytowane przez pepejeans
ach te literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutajo kochana pociesz cie ... pomysl co by bylo gdybys wyjechala do takiego Paryza albo Szwecji czy Norwegii :D i tam sie po targach poszwedala ... a zdobycze bardzo fajne i faktycznie bardzo w UKeju popularne ... oczywiscie oprocz tych zjawiskowych uchwytow wygrzebanych... noz uwielbiam taie skarby :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i odpowiedzi......

 

Nelli Sza, Ragazza, Magda i Michał, Betib, ida2 dziękuje bardzo, bardzo!!!!!!!

 

mother24 jestem ale z opóznieniem............miło jak ktoś czeka :-), dzieki

 

anulkawj witam serdecznie,zapraszam na stałe.

 

Pozytywna witam serdecznie Moniko, dziekuje za miłe słowa.

czy pomoge..........tez pytanie.......pomoge napisze na pw.

Edytowane przez Lutajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie CI zazdroszczę

a choroba sie nie przejmuj:hehe:

wiekszosc z nas tu choruje i to na nieulaczlna chorobe :rotfl:

 

no ja to juz zaczynam sie bac o siebie :-)

 

Lutajo kochana pociesz cie ... pomysl co by bylo gdybys wyjechala do takiego Paryza albo Szwecji czy Norwegii i tam sie po targach poszwedala ... a zdobycze bardzo fajne i faktycznie bardzo w UKeju popularne ... oczywiscie oprocz tych zjawiskowych uchwytow wygrzebanych... noz uwielbiam taie skarby

 

lepiej nie myślec.....

no tylko w UKeju to za normalna cene sa a u nas jak za zboze......

uchwyty.....wiem kocham je miłoscia szaloną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

kofana jesteś :hug:

czekam z niecierpliwością

 

A tabliczki świetne - wprowadzają klimacik...

ja do Londynu sie wybieram w ostatni weekend miesiąca - może tam coś wynajdę - tylko bagaż mam malutki, bo podręczny tylko biorę...ale coś sie upcha - trudno, najwyżej jakies ciuszki zostawię. A jak się nie upcha to na siebie się założy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutajko zakupy fajowe;) nie wiem czy Cie to pocieszy ale tak jak pisze Monah my tu wsztystkie jestesmy chore na to samo:).

Ja teraz duzo mniej pracuje i w zwiazku z tym szwedam sie po sklepach, no a jak juz tam jestem to jak mam czegos nie kupic ...i za kazdym razem jak sprawdzam stan konta - powtarzam sobie że to byl ostatni raz i ze wiecej juz nic nie kupuje...no i nadchodzi kolejny dzien i historia sie powtarza...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...