Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Home Sweet Home


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochane moje forumki,

 

dziekuje bardzo za zyczenia swiateczne i noworoczne.:hug:

 

Zniknełam na troche by zachłysnąc się świetami, rodziną...........pozniej przygotowaniami do Sylwestra..........bo ja go robiłam............no w końcu trzeba było oblac te parapety:grin:

przerazała mnie jeda myśl............. dziewczyny na obcasach na mojej podłodze:rolleyes:.............test zdany bez uszkodzen,wgnieceń itp, ufff ............odetchnełam z ulgą!!!!!

 

zabawa była przednia,do samego rana, jesli 5:00 o tej porze roku mozna nazwac ranem- toz to noc zupełna,

jedzonko pychota- wiem bo sama gotowałam:lol2:

 

1.01 troche przeszkadzał ból głowy.............ale czy to pierwszy raz..............da sie przezyć:wink: ...........no ja przezyłam!!!!

 

nogi bola mnie do dziś...............warto było!!!!

 

Weszłam w Nowy Rok tanecznym krokiem i taki mam zamiar by pozostał!!!!.

 

Plany, postanowienia:

- dokończyć co nie pokończone ( głównie wnętrzarsko)

- przeczytać wiecej ksiązek,

- miec wiecej czasu......... na wszystko,

- cieszyć sie zyciem!!!!

 

Wam życze:

- samych szczęsliwych chwil w 2011,

- zdrowia,

- sukcesów,

- samo spełniających się marzeń,

- realizacji planów

- i pieniędzy by na to wszystko starczyło

 

 

Pozdrawiam noworocznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj serdecznie trafiłam do twojej galerii zwabiona okapem smega.Jestem na etapie projektowania kuchni.Panuję kuchnie w stylu retro i rozważam zakup tego okapu ale nigdzie nie mogę obejrzeć go na żywo .Czy możesz mi napisać jaki masz kolor? chciałabym okap ze srebrnym wykończeniem ale takiego nie mogę znaleźć.Czy jesteś z niego zadowolona? wart jest swojej ceny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepejeans - dziekuje, tylko nie za mocno , co bys paluchów nie straciła :-)

 

swojaczka - dziekować bardzo!!!!

 

karolek59 - witam serdecznie u siebie.

Okap - marzenie moje.......... ja mam własnie taki czarny ze srebrnym wykonczeniem, kupiłam go tu:

 

.http://www.euro.com.pl/okapy/opis-smeg-retro-ka1va.bhtml#content_3c

 

sprawna i szybka obsługa,

 

zadowolona jestem.................. ba jak bym nie była to sie nie przyznam ( bo mogłoby dojść do patologi rodzinnej...........patrz :........małzowin moj wlasny goniący mnie z siekierą :-))

 

jedyny mankament to jest dosyć glośny, nawet na najnizszym poziomie............ale za to wyciąg ma rewelacyjny...............wiem bo 2 razy spaliłam ziemniaki i garnek :-)

 

ja polecam..............a jesli to marzenie twoje to nawet trzeba!!!!!!

 

 

 

******

 

teraz co u mnie:

 

ja z poczatkiem roku duzo pracy mam, inwentury,liczby, liczenie itp..............sni mi sie nawet po nocach.:bash:

 

chorubska..............odpukac poszły sobie, obie panny od poniedziałku w przedszkolu.

Troche z Toską było problemow bo miala swisty na oskrzelach............na szczesie wziewy pomogły!!!!:wave:

 

ja pisałam o tanecznym poczatku roku...................taneczny na razie nie jest.................ale chwiejny bardzo

mianowicie moje historie głowowo-zawrotowe postanowiły napisac kolejny rozdział opowiesci pt "Lutajka na haju part 3"

chodze zatem sobie znowu z wirujaca głową, rozjezdzajacymi sie literami i obrazem ogólnym,koncentracją ograniczoną bardzo co niezmiernie utrudnia mi zycie, prace o hobby nie wspominajac, nawet pisanie tego posta to prawdziwy wyczyn.

 

lekarze jak to lekarze -"....pani.......pani wezmie te leki, zrobi jeszcze rezonans szyjny i przyjdzie za pol roku!!!!!!":bash:

 

za poł roku to przy złych oklicznosciach przyrody moze mnie juz nie byc!!!!!

 

 

całe szczescie przyroda mi sprzyja .............mam nadzieje!!!!!!

 

napewno "na druga strone" sie nie wybieram!!!!

 

a ja tych psychotropow brac nie bede bo:

 

primo:p po nich jeszcze gorzej mi, sama ze soba wytrzymac nie moge.....a rodzinie nie zafunduje tornada do potęgi N-tej

 

secundo: i tak juz dostateczną wariatką jestem :-)

 

 

Dalej wczoraj moje dziecie starsze zaczeło grac na pianinie,bo pianino posiadam, odziedziczone po dziadkach i to nie byle jakie,tylko takie z tradycjami.

dziecko zainteresowane bardzo..................mama tez...............cwiczyc bede razem z dzieckiem!!!!:wave::lol2:

 

dzieki temu zmusilam malzowine do przestawienia zeczonego pianina do salonu.

 

poza tym duzo marzonek wystrojowych otrzymalam na parapetówke.

 

fotki niebawem!!!!!

 

pozdrawiam.

Edytowane przez Lutajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutko, to ja zdrówka życzę

dziekuje,przyda sie!!!!

o doktorach wspominać nie będę, bo trudno tu coś dobrego napisać :(

wiem, czytałam co u Was, trzymam kciuki za Bartka:hug:

...Choć dla mnie nieosiągalna, bo ja absolutnie nie mam słuchu muzycznego.

kochana je tez nie!!!!!:lol2: wiec nie wiem za kim moje dzieci maja, ale cwiczyc bede, moze zyskam!!!!

 

foty jutro!!!! mam wolne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za wszyskie zyczenia zdrowotne,mam nadzieje ze Wasze dobre fluidy pomogą:hug:

 

....jutro zajrze zdjecia obejrzec:)

 

beda ponizej,zagladaj ;-)

 

trzymaj pion, dziewczyno

 

kochana staram sie, staram:rotfl:

 

Ty lepiej weź zrób wszystkie koniecznie niezbędne badania, co???

 

robie i to od 3 lat............:bash:

 

lasche - jak zawsze tresciwie:-)

 

Nie przejmuj się Lutajko, do pianina słuch muzyczny aż tak bardzo nie jest potrzebny...

 

o.......to moze mi sie uda :wave:

 

 

 

Lutajko no Ty to na prawdę zakręcona jesteś:)

 

i to jeszcze jak:lol2:

 

i jeszcze Anagat- dziekuje Ty wiesz za co!!!!

 

 

teraz zaległe fotki

 

 

tak wiec mialam parapetowke w domu, pierwsza na razie i .................przezyłam ja i nasz Dom i podloga tez przezyła nalot babskich szpilek!!!!:wiggle:

 

i zazyczyłam sobie porzydasie konieczne, co to je trzeba miec i juz

 

małzon ujrzawzy ponizsze stwierdził................."....no fajne ale dlaczego nie ma nic dla mnie..."

na to ja.......z oczami niczym kot ze Shreka.............."Kochanie ale na parapetówke to sie prezenty dla domu przynosi a nie dla wlascicieli.....":-)

 

przeszło !!!!:lol2:

 

i tak stalam sie szczesliwa psiadaczka

 

słoje do kuchni szt 3

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38119

 

patera na ciastoszt 1

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38120

 

latarenka szt 1

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38121

 

latarenki do sypialni szt 2

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38122

 

i nocą - daja niesamowite efekty swietlne, musze tylko je powesic na suficie to bedzie jeszcze lepiej!!!

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38126

 

a to sprawiłam sobie sama jeszcze przed gwiazdką,

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38123

 

i wreszcie pianino...........przez ostatnie poł roku stało w kuchni co doprowadzało mnie do szewskiej pasji, gdybym byla Herkulesem to bym sama przestawiła ale sie nie dało........potrzebna liczba 4 chłopa co by to cudo uniesc, wczoraj wiec przyjechli i przestawili, prawie na docelowe miejsce, dzis juz od kilku godzina pan stroiciel stroi, brzdeka,dlubie by doprowadzic do stanu normalnego, bo rozstrojone na maxa. Przez 25 lat nikt na nim nie gral,no poza moimi dziecmi wlasnymi ( ale one tylko kilka latek) , ktore walily w klawiature byle jakis dzwiek wydobyc :lol2:

ma pan co robic!!!!

 

Pianono stare jest...........ile ma lat dokladnie tego nie wie nikt, wiadomo ze uczyl sie na nim grac brat tescia mego wlasnego ( Sw. P niestety - brat, nie tesc - dla jasnosci) co to miałby 67 lat, dziadkowie przytargali je z W-wy iles lat wczesniej ............ile nie wadomo............nauczycielka gry stwiedzila ze ok 100 letnie jest.

mam wiec leciwego staruszka...............ale jary jeszcze on..............pociagnie długo!!!!

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38125

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=38124

 

jak ustawie na swoje miejsce to szersza perspektywe ujawnie,

 

na razie szukam krzeselka,bo krzeselko do pianina musi byc i to nie byle jakie, tylko sobie wymyslilam takie Ludwikowe, na gietych nózkach i lnem pokryte,................wiec jakby Wam przypadkiem w oko wpadlo, to poprosze........moze byc stare i zdezelowane...........naprawie sobie!!!

 

teraz uciekam skrobac moje lustro drzwi,bo kazalam je malzowinie do domu wtargac, bo trzeba skonczyc a jak mam wolne i bez dzieci siedze w domu to nie bede siedziec bezczynnie!!!!!

 

sciskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydasiow zazdroszcze ...czy zrobilas liste przed parapetowa? :) musze powiedziec, ze to fantastyczny pomysl na te przydasie, bo mnie zawsze przerazaly prezenty do domu na naszej przyszlej parapetowie...(historie o moim narozniku wiele osob zna :) ) paterka znalazla by sie na tej liscie i pewnie lniany obrus ...a co...a pianino ...mam ciezkie wspomnienia z dziecinstwa hihi ...ale bardzo lubie jego dzwiek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...