Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szafa wnękowa po skosie - Co sądzicie?


FOMFNY

Recommended Posts

ok wiec zamowie tak jak mowicie, a co powiecie na lustro na calych drzwiach srodkowych ?

 

Witaj, czy już zamówiłaś tą szafe ja mam podobny problem z tą szafą jak Ty, a właściwie będę miała mam właśnie tak u nas w sypialni. Bardzo proszę o umieszczeniu zdjęć jak będziesz już posiadaczka takiej szafy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dzis dzownilem ale kazalem wstrzymac zamowienie, bede probowal przesunac drzwi o 10 cm dalej :) mam nadzieje ze mi sie to uda, tylko najgorsze jest to ze drzwi i osnieznice sa drewniane i dopiero co zamontowane a tuz obok drzwi idzie wbudowany kabel ze swiatla :)

 

 

sprobuje to jakos wymeczyc :) ile miejsca w srodku potrzeba zeby kurtki wisialy luzno bez zachaczania o drzwi przesowane ? bo w przedpokoju mam taka szafe na 60 cm glebokosc i jest troche ciasno w srodku ( ok 50 cm srodek)? pozdro nie jestem dziewczyna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaję, że przesunięcie odrobinkę drzwi to najlepszy pomysł - będzie najzgrabniej i jeśli uda się pokonać przeciwności w postaci kabla będzie dobrze. Jeśli nie to również odradzam jakiekolwiek skosy - jedyne rozwiązanie to segment najbliżej drzwi płytszy. Twój pierwotny pomysł o szafie na całej długości po skosie do zrobienia ale wkurzałoby Cie strasznie - a wtedy byłoby już za późno.

 

Daj znać jak z tymi drzwiami poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bardzo dobrze ze sie wstrzymalem z montazem tej szafy, dzis przyszedl gosciu z olbrzymia wiertatka, wywalenie tego betonu zajelo raptem z 20 minut :), katownikiem wycielismy prety, drzwi ladnie zdjelismy razem z oscieznica, przesuniemy je tak ze glebokosc szafy bedzie miala rowne 70 cm od sciany do poczatka drzwi ( wystajacej oscieznicy ) , w srodku zostanie 62 cm, starczy tyle? czy moze na 75 centow zrobic glebokosc?

 

Zastanawiam sie jeszcze nad tym czy robic jakas szczeline miedzy szafa a osnieznica hmm?

 

http://i46.tinypic.com/2wp1px3.jpg

 

 

A tu jak mi pan z Senatora przyslal jakis standartowy projekt srodka, cos byscie w nim zmienili ?

 

http://i48.tinypic.com/23ps8o.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, żeby się mieściły wieszaki to środek szafy musi mieć min. 60 :) oczywiście jak jest więcej to (moim zdaniem) lepiej :)

Jeśli chodzi o szafę w skosie to ja mam taką pod schodami, coś jak schowek tylko ładniejszy ;) Tylko u mnie skos jest z boku, ale to w ogóle nie przeszkadzało. Znaczy nie przeszkadzało Panom z Komandora, bo szukając tylko oni powiedzieli, że dadzą rade - i dali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem przesuwac te drzwi w pokoju, jest wneka na 70 cm tak jak zamierzalem, byl jeszcze raz pan z senatora to pomierzysz i do 2 dni mam mu wyslac ostateczny projekt srodka szafy..

 

http://img80.imageshack.us/img80/1235/szafaanowa.jpg

 

butow tam nie bede trzymal mam szafke na przedpokoju do

tego, ubrania i rzeczy beda tam tylko moje ( spodnie, bluzy, koszule,

kurtki, bielizna, jakies graty inne, duzo tego nie ma) na przedpokoju

mam 2 podobna szafe i tam rodzice trzymaja swoje graty :p Ja plaszczow

zadnych dlugich nie mam, moze garnitur to wloze go do tej szafy na

przedpokoju..

 

Prawa strona i srodek wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem, tak samo jak gora dluga na cala szerokosc.. mam watpliwosci tylko do lewej strony do tych 6 polek.. moze 4 wystarcza tylko co dac w pozostale miejsce?

 

Ktos pisal ze chce zobaczyc fotki jak skoncze to je wrzuce.

 

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...