Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ktory dywan bardziej pasuje?


basiakgk

Recommended Posts

Asiu pewnie masz racje. Ja juz widzialam w glowie ten jasny dywan jak delikatnie nawiazuje do szarosci w kuchni,a bezem idealnie pasuje do mebli, rozjasnia i jest w pokoju lekko i przyjemnie :) ten ciemny wydaje mi sie ze zdominuje cale pomieszczenie, nie bedzie widac nic tylko dywan. w dodatku jest caly szary i przez to "narzuca" dalsze trzymanie sie szarosci w dodatkach,a to sporo ogranicza pole manewru.

 

i tu trafiłaś w sedno - albo będziesz miała dominantę w osobie dywanu w pokoju - ale może nie o to chodzi :-) albo wybierzesz i narzucisz jakiś inny przedmiot, który ma być punktem fokalnym tego miejsca - to twój dom i tylko ty masz tu coś do powiedzenia :D

Jeżeli nie chcesz, żeby każdy kto wchodzi do pomieszczenia mówił : "Jaki piękny dywan!!!" a ignorował inne piękne detale wnętrza to nie kupuj dwójki 8)

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem drugi nie zdominuje bo kanapa jest czarna więc ona będzie i tak dominować jasne meble. Miałam taki jasny dąb to wiem. Nawiasem mówiąc okropnie zżółkł już po roku. A taki był piękny.... Może teraz zabezpieczają przed działaniem światła.

Wracając do naszych baranów - kanapa ma dominować czy nie? Bo jak ma to bierz jasny bezpłciowiec a jak nie to ten ciemny z pazurem :)

Nawiasem mówiąc - bezpłciowiec się będzie szybciej brudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwona nie tylko Ty jedna, bo ja tez :)

 

asiu i tu jest pies pogrzebany. nigdy nie mialam dywanu i mysle ze bez sensu bedzie skupiac na nim cala uwage,mysle ze tak jak pisze kaszak widac bedzie glownie kanape i do calosci dobiore dodatki, dywan niech tez bedzie dodatkiem, a nie punktem wieczoru ;)

 

kaszak troche mnie nastrazylas tym jasnym debem, moze dlatego jest tak malo popularny :-? mam nadzieje ze wytrzyma ladnie z 5 lat chociaz :roll:

 

LukaEgon zeby to decydowanie takie proste bylo :lol:

 

dziekuje bardzo za wszystkie rady i glosy. zdecydowalam sie na jasny dywan, bo tak jak juz pisalam nie chce zeby zdominowal wnetrze. Jesli jednak okaze sie, ze bedzie wygladal bardzo zle to pojdzie do sypialni udajac, ze tam tam mial byc docelowo :lol: Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...