Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oliwka Kasi i Tomka - komentarze


franco103

Recommended Posts

Witam nowych Oliwkowiczów! :D

Nie przejmujcie się tak początkowymi trudnościami, upierdliwością urzędników, brakiem efektów i wciąż uciekająca kasą. Jak tylko ruszycie z budową, wtedy poczujecie naprawdę dziwną przyjemność w wydawaniu ogromnych sum pieniędzy. I cieszcie się tym etapem, bo jest miły lecz krótki. Chodzi mi o czas, kiedy inwestorzy w ciągu tygodnia są zmuszeni wydać np. 40000 zł. Ale za to nagroda, która czekać na Was będzie po przyjeździe na działkę rekompensuje te wydatki. Odwiedzając inwestycję nawet co 2 dni okazuje się, że chałupka coraz to wyższa, a to znowu widać zarysy okien, a to juz jest strop, a później dach... ach cóż to za cudowny okres w budowaniu.

Później znowu jest pod górkę :evil: - wydajecie równie duże sumy kasiorki, a efektów niet :-? Pracę elektryków i kilometry kabli i tak zakryją tynkarze, efekty poczynań hydraulików i speców od ogrzewania ukryją panowie od posadzek, itd, itp.

Och, ależ ja się o przyszłości rozpisałam... Póki co, trzymam kciuki, co by wszelką papierologię dobrze pozałatwieć, a później, to już tylko zakasać rękawy i działać!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...