Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Dzięki cioteczki kochane za te zachwyty

Dziś też juz udało się 2 x razy sięgnąć stópek:)

 

Madd, te rzęsy..to choć tyle z...Helenki:)

 

Sylwia, ty nawet nie myśl o przyjeździe do nas do IMiDz, tu masz się trzymać w dwupaku jak najdłużej!! Wkrótce swoje maleństwo chrupać będziesz:)

 

A moja Natka dziś była na ogłoszeniu wyników przeglądu teatralnego (pamiętacie, musiała wrócić w czwartek, bo to padanie z hukiem..;-) ), no i dzieciaki zajęły...1 miejsce!!! :D Jadą na przegląd ogólnopolski do Łodzi. Latorośl juz mi zapowiedziała, że spać będą w LUKSUSOWYM hotelu...:) Dobrze, że z 1 miejscem klasa dostała 2,5 tys na wyjazd, zawsze to mniej do tego LUKSUSU trzeba będzie dopłacić;-)

Muszę męzula nakłonić do wyjazdu do cukierni po jakieś ciasto... OStatni pobyt w szpit kosztował mnie 2 kg to teraz mogę sobie pofolgować:) Trzeba objeść na słodko sukces Natki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

XX, zapomniałam wcześniej napisać - umawiałyśmy się na spacer w ZOO jak Franek będzie siedział:) Panie dr z IMiDz mówiły ostatnio, że wg nich za 2 mies, czyli koniec maja...Zobaczymy:)

 

Sylwia, następna wizyta w Instytucie już za 2 tygodnie.

 

Mamo Asi, tak właśnie myślałam sobie dzisiaj, że dawno Cię już u nas nie było coś. Cknić się nam zaczęło:)

 

Co do tłuszczyku - KWS (Kolejny Wielki Sukces) 6.650..;-)

Ja naprawde boję sie karmić Franka.. Ja rozumiem, że on te 3 tyg szpitala nadrabia (wszedł do szpitala z wagą 6.130, wyszedł z 6.150), ale..chłopak przegina.. Je jak wsciekły, wymiotuje...20 min odpoczynku i znowu wciąga.. Dziś aż zadzwoniłam do naszej dr prowadzącej w IMiDz.. Sama śmiała się z niego...:) Ustaliłyśmy strategie postępowania z kurczakiem, mam nadzieję, że pomoże:)

 

 

Dobrej nocy, kochani ludkowie)

 

 

Ps. Obroty idą Frankowi coraz lepiej:) Na lewy boczek wystarczy juz 1 palcem pomagac:) Juuuuuuż niedługo... mam nadzieję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu...:)

 

Sywia, mam taką nadzieję. Wczoraj z radości aż wysłałam mmsem naszej dr prowadzącej w IMiDz zdjęcie Franka łapiącego za stópki:) Wstawiłabym tu, ale...był na golasa, więc rozumiecie..;-)

Poza tym...dość leniuchowania! W końcu Franek ma 8,5 mies, wiek korygowany 6 mies. Czas brać się za robotę:)

 

Aaaaaa... jeszcze coś - tak mi się zdaje, ze max do wtorku będą pierwsze jedynki na dole:) Oby...chciałabym trochę pospać..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[:)

 

.

 

Mamo Asi, tak właśnie myślałam sobie dzisiaj, że dawno Cię już u nas nie było coś. Cknić się nam zaczęło:)

 

 

Na forum jestem codziennie i śledzę postępy FRANULKA, ino mnie strasznie to nowe forum denerwuje, raz mi wskakuje odpowiedź z ikonkami a trzy razy ..kicha...

Całuski dla Franusia i Natki (naszej aktoreczki)

Forumowa babcia Franusiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franuś w trakcie zabawy z siostrą:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/bOOTkLbPgsc4rIruRB.jpg

 

ale cudowny dzieciaczek , tak szybko macha raczkami ze nawet aparat nie jest w stanie tego uchwycic.

Mowilam ze wszystko bedzie dobrze

 

A karteczka pod poduszka jest ...?

 

Pozdrowienia dla rosnacego rozrabiaki i dla malej aktorki ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilka...:)

 

 

Wieczorem, po kąpieli, zadzwoniłam do naszej pani dr, bo... zwątpiłam..

Franek wrzucił dziś na wagę... 6.730.. Wczoraj było +150 gr, dziś +80 gr.. To jakieś szaleństwo.. On nigdy TYLE nie jadł:) (nie to, żebym chłopinie broniła:))

Obrzęków brak. Wygląda więc na to, że Franek wreszcie je jak zdrowe dziecko!:) Pani dr powiedziała, że przy ilościach, które zjadał do operacji to ona się dziwiła, że w ogóle przybierał na wadze.. Teraz dopiero widać jak bardzo przeszkadzała mu przepuklina.. W każdym razie mamy trochę ponad pół kilo w ciągu 10 dni.. Strach się bać:)

I do tego pewnie już jutro będzie ząb!!:)

A żeby było radośniej, to napisze jeszcze, że...Franek próbuje podporu na wyprostowanych rękach!!!! (zaraz zdjęcie) I żeby obrócił się na prawy boczek wystarczy dosłownie pchnąc go palcem!! Zmiany widać naprawdę z dnia na dzień:)

Kochany dzielny brzdąc:)

 

To zaraz zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpór:)

 

(A ten jęzor to do wszystkich lekarzy, tych co to mówili, że "z TEGO nic nic nie będzie". A jak i sprawność rączek się poprawi, to ... siostra nauczy, że nie tylko jęzor pokazywac można..;-) )

 

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/aNqBy875wQ86EJxWqX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...