Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aguś ale się cieszę że Franio wcina- niech je na zdrówko.

Słuchajcie czy może być że Staś ma trzydniówke? Bo temp równo 3 dni trwała? Na razie wysypki brak a pediatra mówi że trzydniówka nie występuje przed ukończeniem 6 mies (Staś kończy w pt więc niewiele mu brakuje).

 

moje dzieci po trzydniówce nie miały wysypki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj Aneta, to trzymamy kciuki:)

A dasz znać jak się zacznie:) Żebysmy wiedziały od kiedy w garach mieszać:) A choćby z komórki:)

 

Szkoda ze to nie jest forum zamkniete, bo opisałabym kilka mrożących krew w zyłach spraw.

To może post factum opiszę.

 

Własnie skończyłam klecenie pism do fundacji polsat i TVN. Jutro wysyłka, o dofinansowanie rehabilitacji.

Trzymajcie kciuki za mientkie serca komisji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze to nie jest forum zamkniete, bo opisałabym kilka mrożących krew w zyłach spraw.

To może post factum opiszę.

 

Ha, jak moja mama. dzwoni do mnie i mówi "musimy porozmawiać" No, przecież rozmawiamy. Ale nie, musimy porozmawiać, ale nie przez telefon. Człowiek sobie zaczyna wyobrażać co się stalo, gna do rodzicielki a ona mówi że "a bo zadzwoniła ciocia jakaś tam i ma problem" Ręce z wami opadają i nerwicy można dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa bo rodzicielki tak mają, że chcą rozmawiać nie przez wytwór techniki...

A nie masz pacjentek, które notorycznie przychodzą i mówią, że tu je szczyka tam ją boli... tu ją rwie, serce się kołacze?????

 

To powiem kawał....

 

Stoi babcia z plikiem recept w aptece za jednym panem... On ma jedną receptę...

podaje aptekarce , a ta podaje mu wiagre...

Babcia się pana pyta a co to za tabletki , na co one...

- na jeb..nie... Odpowiada pan

Babcia daje aptekarce plik swoich recept i później prosi... - o wiagre....

- A po co to pani?? - pyta aptekarka...

- A bo tu mnie jeb..ie, tu mnie je..bie - odpowiada babcia pokazując części ciała....

 

 

A propos Babć.... to moja jak dostaje jedną receptę to znaczy , że lekarz się nie zna i za mało przepisał... Trzeba by było babci wiagrę zafundować.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:dzięki Arnika , pomasowałam przeponę i nadal mam banana na twarzy Co do " musimy porozmawiać" to uzmysłowiłam sobie,że ja też mam takie wejścia telefoniczne i już się postaram je zminimalizować Człowiek ciągle słyszy o różnych kłopotach ze zdrowiem i stąd próba"zbawiania świata" a to się nie da tak prosto Czasami mówię"gdybym wygrała duuuuużo kasy to i tak byś nic nie miała bo rozdałabyś innym i miała wrogów" odpowiada kumpelka Może i tak chociaż nieraz rośnie mi ciśnienie gdy czytam lub słucham o walce rodziców o szanse leczenia dziecka..Gdzie my żyjemy??? :mad:Nieustająco za wszystkie forumowe maluchy z Franiem na czele i te które wkrótce poznamy :stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę maila w najbliższych dniach i puszczę Wam na skrzynki

 

A narazie... masakra...wszedł VAt na turnusy rehabilitacyjne..23%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nie dość że to .............. państwo ma w dupie rehabilitacje dzieciaków, to jeszcze 23% Vatu!!!!!!!!!!!!!! Na dzieciach niepełnosprawnych???????????

Przeciez za turnus majowy miałam płacic 7500 to teraz...jezu... cos koło 9200... ja pierdole... a gdzie reszta??/???

ludzie...w jakim kraju my zyjemy.................

A ja sie zastanawiałam skąd wziąc 4 tys na najbliższy turnus..bossko..nie 4 a prawie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę, ale niezły burdel. To jest celowa zagrywka państwa: eliminacja najsłabszych. Twarde reguły, jak w naturze. Ale człowiek po to ma rozum, żeby naturę poprawiać. Choć nie trzeba długo się zastanawiać, żeby stwierdzić, że jednak nie wszyscy mają rozum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...